Autopůjčovna Recife

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Recife

Najděte levné autopůjčovny v Recife vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Recife. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Recife

Autopůjčovna Recife
Půjčovna aut Recife

Recife je hlavním městem státu Pernambuco v Brazílii.Nachází se na nejvýchodnějšího bodu severovýchodní Brazílii v Brazílii, kde řeky Beberibe a Capibaribe splnit před vlévá do Atlantského oceánu. Jeho populace je 1.555.039 (2012) obyvatel. Recife znamená útes v portugalštině a je pojmenovaný protože jeho korálových útesů.

Koloniální staré město je známé pro jeho mnoho kanálů a 50 mostů, a je nazýván brazilské Benátky.Old Town se nachází v centru oblasti, kde také většina historických a veřejných budov ve městě. To je také přístav sám, jeden z nejdůležitějších v Americe. Recife je obklopen tropickým deštným pralesem, a to zejména v západní části města zelenou plic.

Nejmodernější a turistické části města leží na jihu. Je postaven kolem krásných přírodních pláží a tam je dobrý výběr hotelů, restaurací a barů. Mezi hlavní pláže jsou Manibu, Pina a Brasília Teimosa. Také letiště je zde. Nákupní centrum Recife je obrovské nákupní centrum s téměř 500 obchody a všech 10 divadel.

Ale to není jen turistika Recife živí. Existují tisíce firem a části města zvané „digitální port“, protože ze všech softwarových společností sídlících zde.

Recife je město pro ty, kteří chtějí zažít brazilský karneval. Pre-karneval začíná sezóna v prosinci s průvody a hudba v ulicích, zatímco skutečný karneval začíná týden před Popeleční středou. Recife má bohatou hudební a několik hudebních festivalů každý rok.

Recife International Airport se nachází 11 km mimo centrum města.