Autopůjčovna Santos

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Santos

Najděte levné autopůjčovny v Santos vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Santos. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Santos

Autopůjčovna Santos
Půjčovna aut Santos

Přístavní město Santos se nachází jihovýchodně od pobřeží Atlantiku v Brazílii. Město se nachází ve státě Sao Paulo – částečně na ostrově Sao Vicente, částečně na pevnině. Město má asi 420.000 obyvatel, zatímco metropolitní oblast (jehož jméno Baixada Santista) má populaci 1.700.000 (2011).

Santos se nachází 80 km jihovýchodně od největšího brazilského velkoměsta Sao Paulo (který má cca. ‚S 22 miliony obyvatel v metropolitní oblasti).

Santos, země je hlavní vývozní přístav a univerzální průmyslu. Město je také významným obchodním centrem a vyhledávaným turistickým cílem.

Santos je známý pro své krásné písečné pláže, a má na světě nejdelší pláže park 7,3 km. Město je také známé pro své město kanálu, jeho Muzeum kávy a jeho fotbalovým pomník na počest z jeho nejslavnějších hráčů – včetně Pele.

Jiné turistické atrakce patří Santos Bazilika de Santo Antonio dělat embar – původně z roku 1874, radnice z roku 1866, Santos Katedrála – postaven v letech 1909 – 1967 a na moře muzeum „Museu do Mar“ – který má největší sbírku shell. Zde si můžete prohlédnout obří skořápek přes 1 metr.

Další populární atrakce v Santos, hora Monte Serrat. Můžete si vzít lanovkou nebo pěšky po schodech až na vrchol (157 m). Odtud máte fantastický výhled na regionu. V horní části je také kaple z počátku 1600.

Santos jinak mají akvárium s více než 70 různých druhů ryb, stejně jako krásnou botanickou zahradou.

Nejbližší letiště se nachází ve městě Sao Paulo, kde Guarulhos mezinárodní letiště, město je hlavní letiště. Ten se nachází 99 km severně od Santos. Případně, Congonhas Airport 72 km severozápadně od Santos.