Autopůjčovna Vitória

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Vitória

Najděte levné autopůjčovny v Vitória vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Vitória. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Vitória

Autopůjčovna Vitória

Půjčovna aut Vitória

Přístavní město Vitoria se nachází v jihovýchodní Brazílii Atlantský oceán, a je hlavním městem státu Espirito Santo.Město se nachází na ostrově v zátoce „Bajo dělat Espirito Santo,“ a tam je spojení z ostrova na pevninu sedm mostů. Vitória se nachází 515 km severovýchodně od Rio de Janeiro.

Město má 333.000 obyvatel, zatímco metropolitní oblast má populaci kolem 1,7 milionu (2012).

Vitoria nejvyšší bod je Pico de Desejado, který měří 601 metrů

Město je známé pro své krásné a příjemné písečné pláže, její kultuře a jeho blízkost k mnoha slavných turistických destinací ve stejném stavu.

OSN jmenoval Vitória jako jeho čtvrtý delstatsby nejlépe žít, založený na standardu bydlení, zdravotnictví a vzdělávání.

Město je důležitým obchodním centrem a hlavním dopravním uzlem, s vynikající silniční, námořní, železniční a letecké dopravy.

Populární atrakcí ve městě je Vitoria katedrála, která byla postavena v letech 1920-1970. Nedaleko katedrály je nejstarší sakrální stavba, kaple „Capela de Santa Luzia“ z roku 1500.

Mezi další zajímavosti patří Vitoria Divadlo „Carlos Gomes“ z roku 1927, ke koupání pláž „Camburi Beach“ a krásné veřejné budovy „Anchieta Palace“ z roku 1500.

Jeden by měl také vydat na výlet do sousední obci Vila Velha, kde můžete navštívit klášter Convento da „perh“ z roku 1500.

Nejbližší letiště je Vitória Airport (také známý jako Eurico de Aguiar Salles Airport), který se nachází 6 km severně od centra města. Odtud jsou časté lety do dalších destinací v Brazílii.

Menu