Autopůjčovna Peru

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Peru

Najděte levné autopůjčovny v Peru vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Peru. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Peru

Autopůjčovna Peru

Půjčovna aut Peru

Peru je země nacházející se na západní straně Jižní Ameriky do Pacifiku. Peru hranice Ekvádor a Kolumbie na severu, Brazílie a Bolívie na východ, a Čile na jihu.Populace je 30 135875 (2012) obyvatel.Stejně jako ve většině zemí Jižní Ameriky je úředním jazykem španělština. Hlavním městem je Lima a incká říše měla jeho srdcem v dnešním Peru.

Peru je různorodý a vzrušující země, se můžete vydat. Země má velké archeologické dědictví z pre-Columbian kultury, zejména z Incké říše, a mnoho z nich seznamu světového dědictví UNESCO. Je to nejznámější atrakcí je Machu Picchu, známý jako ztraceného města Inků, který je pre-Columbian Inca město 2200 m na horách Urubambadalen. Machu Pichu v seznamu světového nové divy vývaru.

Peru má velký kuchyň, kde jeden ze specialit je ceviche. Má také krásnou scenérii v rozmezí od pobřeží k majestátní pohoří And, které se pohybuje po zemi od severozápadu k jihovýchodu. Na východě amazonského deštného pralesa.

Španělé dobyli Peru v 1531-33 a založil Viceroyalty, která zahrnovala většinu svých jihoamerických kolonií.Peru byl vyhlášen samostatnou republikou v roce 1821.

Hlavní město Lima je vstupní branou do země. Historické centrum s krásnými koloniálními budovami, byly prohlášeny za světové dědictví. Tam jsou muzea, některé pre-Hispánská archeologických nalezišť, jako Caral, a široký sortiment kultury a bohaté tradice.

Cuzco bylo největší město a hlavní město incké říše, je velmi oblíbenou destinací.

Další nutnost je jezero Titicaca je nejvyšší splavné jezero na světě 3812 m

V blízké Chiclayo je vyroben nádherný archeologické nálezy z doby před Inky jako Pán Šipan v Huaca Rajada a pyramidy v Túcume.

Město Arequipa, Colca Valley je znám jako „Bílé město“ pro své krásné koloniální architekturou, kostely a kláštery postavené v bílém kameni, který je jedinečný v regionu.

Jorge Chavez International Airport se nachází 14 km od centra města Lima.

Populární destinace pro pronájem aut

Menu