Autopůjčovna Lima Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Lima Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Lima Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Lima Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Lima Letiště

Autopůjčovna Lima Letiště
Půjčovna aut Lima Letiště

Jorge Chavez International Airport (LIM) se nachází 8 km severozápadně od centra města Lima, sloužící kapitál Peru. Letiště je jmenován ve španělské Aeropuerto Internacional Jorge Chávez.

Lima Airport byla založena v roce 1960, a má jednu odbavovací halu. Letiště byla rozšířena a renovována v roce 2005, a vyhrál „Best Airport v Jižní Americe 2010“ od Skytrax.

O 25 společnosti – včetně United Airlines, TACA Peru, KLM, Iberia, American Airlines a Air France – mají přímé lety do mnoha destinací, včetně v Evropě. To je např.. lety odtud do Paříž a Amsterdam.

Tam jsou dobré veřejné zařízení na letišti, a najdete dobrý výběr restaurací, kaváren a snack barů zde. K dispozici je také velké nákupní na letišti, po Peru Plaza Shopping Center byla postavena.Existuje asi 20 obchodů (včetně duty-free shopu). Ostatní zařízení v Limě Airport je bankovnictví, bankomatů, směnárna, recepce, cestovní kancelář, informační přepážku, lékařské centrum, přístup na internet, a masážní salon.

V blízkosti budovy terminálu je 4-hvězdičkový hotel „Ramada Costa del Sol Lima Hotel“ -, která může nabídnout návštěvníkům plavecký bazén, business centrum, lázně a salon krásy.

Možnosti dopravy z letiště do centra města Lima se skládá z autobusem nebo taxíkem. Pokud si chcete pronajmout auto v Limě, počet autopůjčoven ve svých pobočkách na letišti – včetně rozpočtu, dolaru a Hertz.