Autopůjčovna Ekvador

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Ekvador

Najděte levné autopůjčovny v Ekvador vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Ekvador. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Ekvador

Autopůjčovna Ekvador

Půjčovna aut Ekvador

Ekvádor se nachází severozápadně od Jižní Ameriky na rovníku, a také na Galapágách v Pacifiku. Malá země hraničící Kolumbii a Peru, a má pobřeží s výhledem na Tichý oceán. Oficiálním jazykem je španělština, ale to je mluvené více domorodém jazyce Quichua a Shuar. Hlavním městem je Quito.Populace z Ekvádoru je 15 223680 (2011) obyvatel.

Ekvádor je hornatá země, kde Andy půlí zemi se dvěma paralelními horskými pásmy. Geograficky a klimaticky země je trojí v teplé pobřežní oblasti, mírné vysočina a vlhké a teplé déšť. Krajina na východ od And má velké plochy tropické džungle nebo Amazon náleží. Zničení deštného pralesa je obrovský problém, a až do roku 1990 Ekvádor ztratí 30 procent původního pralesa. To také vedlo ke vzniku pouští. Ale nová ústava z roku 2008 je jedním z prvních na světě, uznávají právo přírody.

Ekvádor je země bohatá na přírodní zdroje, zejména těžba ropy je důležitá. Klima poskytuje vynikající podmínky pro zemědělství v nížinách na západě spustit export orientované produkci banánů, kávy, kakaa a krevety. Země je největším světovým vývozcem banánů.

Galapágy se nacházejí v Tichém oceánu při pobřeží pevniny je známý pro své jedinečné druhy, a je zapsána na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Ostrovy jsou magnetem pro turisty. Většina lodě vyplouvají z Guayaquil je Ekvádor největší město a přístav. Město Quito bylo důležité město incké říše a později koloniální velmocí. Byl postaven na troskách incké říše a má bohatou pre-Columbian historie. To přišlo na Seznamu světového dědictví UNESCO v roce 1970 za to, že nejzachovalejší starověké město v Latinské Americe. Další remíza je mnoho krásných pláží na pobřeží Tichého oceánu, kde je možné získat jídlo a ubytování za levné ceny.

Populace z Ekvádoru se vyznačuje etnickou rozmanitost, složený z domorodých lidí a potomků Španělů a afrických otroků. To bylo rozkvétá vysokou kulturu v Ekvádoru již F 3000 jeKr. Ekvádor byl v 1400s v severní části starého impéria Inků. Španělé dorazili v roce 1534, a to skoncovat s mocnou říši Inků. Ekvádor se stal nezávislý v 1830.

Největší letiště je hlavní a Mariscal Sucre International Airport. José Joaquín de Olmedo mezinárodní letiště Guayaquil je druhým největším a třetí a Mariscal Lamar Airport ve městě Cuenca.

Populární destinace pro pronájem aut

Menu