Autopůjčovna Quito Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Quito Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Quito Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Quito Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Quito Letiště

Autopůjčovna Quito Letiště
Půjčovna aut Quito Letiště

New Mariscal Sucre International Airport (UIO) se nachází 40 km severovýchodně od centra města Quito, v obci Tababela. Ve španělském letišti nazývá Nuevo Aeropuerto Internacional de Quito.

Letiště se otevřelo v únoru 2013, nahrazovat staré letiště stejného jména, která se nacházela jen severně od centra města.

Stavební práce na nové letiště začala v roce 2006, a veškerý provoz bude dále z Nového Mariscal Sucre International Airport. Letiště má kapacitu 6 milionů cestujících ročně a má jednu odbavovací halu.

Přibližně 18 společnosti – včetně KLM, United Airlines, American Airlines a Ibera – mají přímé lety z letiště Quito do jiných destinací v Norsku iv zahraničí.Některé z destinací jsou Miami, Atlanta, Houston, Madrina, Amsterodam a San Salvador.Letiště je také rozbočovač pro letecké společnosti Aerogal a LAN Airlines.

Vybavení na letišti patří například obchody, kavárny / restaurace, banka, bankomat, směnárna, přístup k internetu, zdravotní centrum a VIP salonek.

Se dostat do centra města Quito, můžeme použít raketoplán nebo taxi. Podle plánu centra metra bude k dispozici od roku 2016.

Pokud si chcete pronajmout auto v Quitu, několik autopůjčovny společností úřady na letišti, včetně Hertz, Avis, Budget a maják.