Autopůjčovna Quito

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Quito

Najděte levné autopůjčovny v Quito vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Quito. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Quito

Autopůjčovna Quito
Půjčovna aut Quito

Quito je hlavním městem Ekvádoru, a je 2800 m nad mořem, v severní části země.Město patří Pichincha provincii, která se nachází 25 km jižně od rovníku. Quito byla založena v roce 1534 av současné době má 2,2 milionu obyvatel (2012). Město je významným politickým a kulturním centrem.

Quito je obklopen vysokými horami a nachází se na úpatí aktivní sopky Pichincha, který se tyčí 4759 m nad mořem Město má mírné klima s konstantními teplotami po celý rok. Vzhledem k nadmořské výšce, klima je mírné, ale noci mohou být chladné zde.

Město je dobře zachovalé historické centrum v klasickém španělském stylu je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Zde jsou některé z nejpopulárnějších turistických atrakcí – včetně Quito katedrály z roku 1562, kostel San Francisco od 1535, jezuitský kostel „La Compania“ (postaven v letech 1605 – 1765), a bazilika „Basilica del Hlasování National“ (začal v roce 1892) -, které má nejvyšší věž na 115 metrů. Staré město také hostí několik klášterů a dalších budov z koloniální éry.

Muzeum v Quito také doporučil návštěvu. Zde si můžete prohlédnout na sociální historie exponáty. Také „Museo del Banco Central“ má rozsáhlou sbírku, která ukazuje Ekvádor kultury, umění a historie.

Jiné turistické atrakce ve městě Quito patří Botanická zahrada, archeologické muzeum, astronomická observatoř, zoo a množství parků a zeleně.

To je také velmi populární pro turisty vzít lanovkou „Teleférico“ – svět je nejvyšší lanovka – až na vyhlídkovou bodu na sopku Pichincha východní straně. Zobrazit místo se nachází asi 4100 m nad mořem v údolí pod je zábavní park.

Nově otevřený letiště New Mariscal Sucre International Airport se nachází 40 km severovýchodně od centra města.

Letiště se otevřelo v únoru 2013 a nahradila starou Mariscal Sucre International Airport – který byl umístěn jen 12 km severně od centra města.