Autopůjčovna Manaus

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Manaus

Najděte levné autopůjčovny v Manaus vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Manaus. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Manaus

Autopůjčovna Manaus
Půjčovna aut Manaus

Manaus je město nacházející se v severní Brazílii a hlavním městem státu Amazonas.Nachází se na Rio Negro, není daleko od soutoku řeky Amazonky. Město má populaci 1.861.838 (2012) obyvatel.

Město bylo založeno v roce 1669 a povýšena na město v roce 1832 s názvem Manaus, které znamená „matka bohů.“ To bylo centrum gumy boom v pozdních 1800s, a během období byly také postaveny operu. Nyní guma ztratila svůj význam, ale i další průmyslová odvětví jako jsou mobilní továren přišla od Manaus je volná hospodářská zóna.

Vzhledem ke své poloze v deštném pralese Amazonie Manaus přitahuje velké množství turistů ročně, kteří přicházejí do zažít nádherný vegetaci a divokou zvěř. Mnoho řek výlety do deštného pralesa začíná od města. Oblíbeným výletním je navštívit místo, kde se černé vody černocha řeky splňovat hnědé vody řeky Solimões aniž by škodila.

Manaus má také mnoho velkých parků s přirozeného lesa. Největší městský les na světě, kde univerzita Amazonas v Manaus, který byl založen v roce 1909.

18 km od centra města, je Ponta Negra Beach je také populární nočního života. Mezi zajímavosti patří skleník s orchidejemi, zoo, a dobře zachovalé lesní.

Město má bohatý kulturní život. Každý rok v říjnu konat Boi Manaus Festival je velkou oslavou severní brazilské kultury.

Brigadeiro Eduardo Gomes Manaus International Airport se nachází 14 km severně od centra města.