Autopůjčovna Salvador

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Salvador

Najděte levné autopůjčovny v Salvador vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Salvador. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Salvador

Autopůjčovna Salvador
Půjčovna aut Salvador

Salvador se nachází severovýchodně od pobřeží Atlantiku v Brazílii, a je hlavním městem státu Bahia. Město leží na poloostrově u vchodu do zátoky „Bahia de Todos os Santos“. Město má 2.700.000 obyvatel, zatímco metropolitní oblast má populaci 3.600.000 (2010).

Salvador je důležitým obchodním a průmyslovým centrem severní Brazílie, a má významný vývozní přístav.Město má řadu budov z koloniální éry, a je známý pro jeho bohatý kulturní život. V muzeích Salvadoru v historii – umění a kultura a karnevaly jsou populární jak pro místní obyvatele a turisty.

Centrum Salvador je rozdělen do dvou částí, horní a dolní. Horní Město „Cidade Alta“ se nachází na 80 m vysoké skále a je spojeno s nižším městem „Cidade Baixa“ s výtahem dopravy „Elevador Lacerda“. V horní části města je nejvíce turistických atrakcí – včetně staré město „Pelourinho“, která je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Zde je řada barokních kostelů – včetně krásné „Igreja Sao Francisco“ z roku 1720 je s pozlacenými interiéru.

Jiné turistické atrakce ve městě Salvador patří palác „Palacio Rio Branco“ z roku 1549 a pevnost „Forte de Santo Antonio“ z roku 1598. Kromě toho nabízí písečné pláže, krásné a velké nákupy.

Salvador International Airport se nachází 25 km severovýchodně od centra města.