Autopůjčovna Urugvay

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Urugvay

Najděte levné autopůjčovny v Urugvay vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Urugvay. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Urugvay

Autopůjčovna Urugvay
Půjčovna aut Urugvay

Urugvay je malá země v jižní části Jižní Ameriky. To hraničí s Brazílií na severu a Argentina na západě.Urugvay se nachází severně od řeky Río de la Plata ústí do Atlantiku a na východ od Río Urugvay, která tvoří hranici s Argentinou. Hlavním městem je Monte Video a země má populaci 3.318.535 obyvatel (2011).Odhadovaná 88% populace jsou evropského původu, především italské a španělské.

Urugvay se skládá převážně z nízko položené roviny, která je pokračováním argentinské pampy. Ekonomika je založena na zemědělství, s velkou výrobu masa, vlny a dalších živočišných produktů. Urugvay je doma k rostoucí odvětví vína.

Mírné a vlhké subtropické klima, které charakterizuje zemi. Nejchladnější měsíc je červenec, s průměrnou teplotou 10-13 ° C, zatímco nejteplejší je leden s průměrnou teplotou 22 až 25 stupňů. Urugvay je klidné a bezpečné země cestovat v relativně dobrém životní úrovně. Uruguayanere je také známý pro jeho přátelskost a pohostinnost.

Jedním z nejvíce navštívených měst Colonia del Sacramento se nachází na Rio de la Plata naproti Buenos Aires, a byla založena Portugalci v roce 1680. Město je koloniální architektura je velmi dobře zachovalé a je zapsána na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. To je populární cestovat lodí z Buenos Aires v Argentině, cesta trvá jen hodinu.

V letovisku Punta del Este který je umístěn na poloostrově, který vyčnívá do Atlantského populární. To se nazývá uruguayského odpověď na „St Tropez“ a je známo, že přitahují mnoho celebrit. Dál na sever na pobřeží Atlantského oceánu až k hranici s Brazílie Tam km po km dlouhé bílé pláže.Populární místa zde je Cabo Polonio, La Paloma a Punta del Diablo.

Montevideo byla založena španělská v brzy 1700 jako vojenská pevnost. Montevideo je Uruguaye kulturní a ekonomické nervy s několika dobrými restauracemi, kde můžete jíst grilované maso jako jednu ze svých specialit. Hlavní ulice 18 de Julio se rozšíří do starého města s koloniální architekturou. V Montevideu existuje několik krásných pláží.

Země je největší letiště je Aeropuerto Internacional de Carrasco se nachází 18 km od města Montevideo.

Populární destinace pro pronájem aut