Autopůjčovna Santiago

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Santiago

Najděte levné autopůjčovny v Santiago vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Santiago. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Santiago

Autopůjčovna Santiago

Půjčovna aut Santiago

Santiago de Compostela je město v severozápadní španělského regionu Galicie, která se nachází 70 km jižně od přístavního města La Coruna.Populace je cca. 95000 (2011).

Santiago de Compostela je jak obchodním a kulturním centrem a univerzitní (univerzita byla založena v roce 1501) – ale v první řadě město pouti, která každoročně přitahuje stovky tisíc návštěvníků. Přicházejí navštívit hrob apoštola Jakuba, který podle tradice má být pohřben tady. Jméno města – Santiago – vyvolání svatého Jakuba. Zbytek názvu Compostela (z latiny: Campus Stella, „hvězda pole“), odkaz ke hvězdám v roce 813 v čele poustevníci Pelagus na pozůstatky Jacobova.

Nejznámější atrakcí je krásná románská katedrála, která byla zahájena v roce 1000 a dokončena je o 200 let později. Existuje také několik bemerkelsesverige náboženské stavby, včetně několika kostelů a klášterů – a obrovský palác Arch-biskupa.

Santiago de Compostela je v roce 2000 Evropské hlavní město kultury, a celé město – a starobylé poutní cestu přes Francii a Španělsku – UNESCO World Heritage seznam.Krátký Rome, Santiago de Compostela je považován za nejdůležitější náboženské svatyně v Evropě.

Počet cestovních kanceláří v celé Evropě organizuje speciální pouť do Santiaga de Compostela, kde část cesty obvykle probíhá pěšky.

Nejbližší letiště je Santiago Airport, který se nachází 16 km severovýchodně od města.

Menu