Autopůjčovna La Coruña

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut La Coruña

Najděte levné autopůjčovny v La Coruña vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v La Coruña. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

La Coruña

Autopůjčovna La Coruña

Půjčovna aut La Coruña

Přístavní město La Coruña se nachází na severozápadě Španělska na Atlantského oceánu, a je hlavním městem provincie stejného jména.Město se nachází v regionu Galicie, a má přibližně 246.000 obyvatel (2011).

La Coruña je jedním z nejdůležitějších přístavů v severním Španělsku – a má velkou vývozu zemědělských produktů a země s druhou největší rybaření.

La Coruna je oblíbenou destinací pro turisty, a mnoho Španělů tráví svou dovolenou zde v létě.

Staré město se nachází na poloostrově, a zde je několik historických památek – včetně církve „Santiago“ a „Santa Maria del Campo“ – což jsou z 1200s.

Další důležité turistické atrakce ve městě La Coruna je San Antonio hrad z roku 1590 – který ubytuje archeologické a historické muzeum, a „Torre de Hércules“ – nejstarší maják ještě v provozu, a pochází z římských dob.To je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Nábřeží ve městě La Coruña je také lákadlem (jedna z nejdelších v Evropě) a Art Museum „Museo de Bellas Artes“ je možné vidět náčrtky Rubense a řadu náboženských obrazů.

Jinak, město má budovu opery, několik divadel, a Picassovo muzeum, Vojenské muzeum, muzeum vědy s planetáriem, akvárium, botanická zahrada a muzeum „Dům Man“ – s interaktivními exponáty, které se zaměřují na lidské tělo.

La Coruña má 7 pláže, a nejpopulárnější je „Riazor“ a „Orzán“ – jak se nachází v centru města a je kvalitní razítkem s „modrou vlajkou“.

La Coruna Airport se nachází 10 km jižně od centra města a mezinárodní letiště.

Menu