Autopůjčovna La Antilla

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut La Antilla

Najděte levné autopůjčovny v La Antilla vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v La Antilla. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

La Antilla

Autopůjčovna La Antilla Půjčovna aut La Antilla

La Antilla se nachází v jihozápadní Španělsku – V obci Lepe – a je malé přímořské letovisko s cca 3000 obyvateli (2011).Město se nachází v provincii Huelva a patří Andalucia regionu.

V létě populace se zvyšuje výrazně v La Antilla, kdy turisté sem pro slunění, koupání, plážové a vodní sporty. Mnoho Španělů prázdniny tady, a místo je známé pro své čisté vody ke koupání a její relaxační atmosféru. La Antilla je také areál pro milovníky golfu, když město má velký 24-ti jamkové golfové hřiště.

Hlavní atrakcí v La Antilla je pláž, která je 3 km dlouhá a 90 metrů široká. Skládá se z jemného zlatého písku. Město také má krásnou pláž lemovaná palmami.

Podél hlavní ulice „Avenida de Castilla“ jsou různé obchody, bary a trhu, a La Antilla také má dobrý výběr restaurací, hotelů a zábavních podniků.

Několik km ve vzdálenosti La Antilla, „dvojče“ středisko Islantilla (2011).

5 km severně od La Antilla, Lepe je město, které má 27.000 obyvatel (2011). Zde můžete navštívit kostel „Iglesia de Santo Domino de Guzmán“ od 1300s. Oblast je také hledá věž „Torre del Katalánština“ z roku 1600, která je otevřená pro veřejnost.

Nejbližší letiště je Faro Airport, který se nachází v Portugalsku – 89 km jihozápadně od La Antilla.Další alternativou je Letiště Sevilla, který se nachází 143 km východně od La Antilla.