Autopůjčovna Portugalsko

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Portugalsko

Najděte levné autopůjčovny v Portugalsko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Portugalsko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Portugalsko

Autopůjčovna Portugalsko

Půjčovna aut Portugalsko

Portugalsko je na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě, a je ohraničený na severu a východu k Španělska.Země pobřeží na západě a na jihu Atlantského oceánu. Portugalsko má asi 10,7 milionů obyvatel (2010).

Hlavní město Lisabon se nachází jihozápadně od země, a má 475.000 obyvatel.Lisabon je krásně nachází na severním břehu řeky Tejo – asi 15 km od Atlantského oceánu.

Další velká města v Portugalsku je Porto (235 000 obyvatel) a Amadora (182 000 obyvatel).

Příroda v Portugalsku je rozmanitá, a řeka Tejo – která rozděluje zemi na dvě – představuje rozdíl mezi horskou scenérií severního Portugalska je a jižní Portugalsko roviny. Daleko na jih jezdit krajina opět v několika vysokých hřebenů, než se opět klesne v nejjižnější oblasti Portugalska – Algarve. Kromě pevniny země Portugalsko zahrnuje také sopečné ostrovy Azory a Madeira v Atlantském oceánu.

Portugalsko je také hojně navštěvovaná dovolené. Mnoho lidí chce zažít kulturní Lisabon, který je také známý pro jeho mnoho muzeí a jejich zajímavých historických budov s klášterů a pevností. Nejoblíbenější turistické cíle jinak najít na pobřeží Algarve a na ostrov Madeira.

Portugalsko je hlavní letiště, Lisbon International Airport, který se nachází hned vedle hlavního města.Jinak Faro Airport v Algarve a Madeira mezinárodního letiště v Funchal na Madeiře letištích hlavních pro mnoho charterových společností.

Populární destinace pro pronájem aut

Menu