Autopůjčovna Madeira

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Madeira

Najděte levné autopůjčovny v Madeira vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Madeira. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Madeira

Autopůjčovna Madeira
Půjčovna aut Madeira

Madeira je portugalský souostroví v Atlantském oceánu, který se nachází asi 600 kilometrů západně od Maroka pobřeží.

Madeira má přibližně 250.000 obyvatel (2010). Většina žije na Madeiře, ale jsou zde i někteří lidé (asi 4500) na druhém největším ostrově – Porto Santo.

Je to zachovalé mapu Madeiry z 1300s, ale souostroví byl pak „zapomněli“, dokud to bylo nově objevené Portugalci v roce 1418. Od té doby to bylo Madeira součástí Portugalska – s výjimkou období během napoleonských válek brzy 1800, kdy byl souostroví okupované Brity.

„Capital“ Funchal se nachází na jižním pobřeží hlavního ostrova, a má asi 112.000 obyvatel. Ostatní města jsou relativně malé. Funchal je centrem cestovního ruchu na Madeiře – který je dnes v souostroví hlavním zdrojem příjmů. Turistická focus začala v druhé polovině roku 1800, a pak s vyššími třídami v Evropě (zejména ve Velké Británii), byl hlavní cíl. Po 2 Svět – především po letišti mimo Funchal otevřen v roce 1964 – se Madeira vyvinula dále jako oblíbenou destinací i pro „normální“ turisty.

V 1400 – 1500 a léta se investuje do trhu s cukrem, která otevírá cestu pro významné zlepšení na Madeiře. V tomto období bylo vybudováno několik velkých budov, včetně Sé katedrála v Funchal. V 1600s, převzal zaměřením na straně produkce vína pro pěstování cukru – a to bylo nakonec vyvinul jeho vlastní vinařskou tradici na Madeiře. Termín „Madeira“ vznikl v roce 1700 a je stále jedním z souostroví je nejvíce spojený s.

Hlavní ostrov Madeira je ovládán horami, a hodně z ostrova je více než 500 m Nejvyšší vrchol je Pico Ruivo, který vrcholí v 1861 m nad mořem. Mezi horami existuje několik krásných údolí a kaňony. Pobřeží dominuje strmými útesy, s nejvyšší – Cabo Girao, jen na západ od Funchal – zanoří 580 ft přímo do moře.

Krajina na druhém největším ostrově – Porto Santo – je něco jiného. Je to nejvyšší bod 520 m, a pobřeží je 9 km od písečné pláže.

Mezinárodní letiště Madeira – Funchal Airport – se nachází v Santa Cruz, 12 km severovýchodně od města Funchal.