Autopůjčovna Maroko

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Maroko

Najděte levné autopůjčovny v Maroko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Maroko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Maroko

Autopůjčovna Maroko
Půjčovna aut Maroko

Maroko království se nachází jižně od afrického kontinentu. Země má pobřeží s výhledem na Atlantický oceán na západě a Středozemním mořem na severu. V opačném případě, Maroko má společnou hranici s Alžírskem a Západní Sahary, která byla za okupace marockém od roku 1976. Maroko má spojenou populaci přibližně 31.600.000 (2010).

Rabat město má 1,7 milionu obyvatel, zatímco největší město země, Casablanca, má populaci 3.100.000.Další města s více než milionem obyvatel, Marrakecha Fes.Hlavní města jsou Tangier (kde jeden může vidět přes Gibraltarský průliv do Španělska) a letovisko Agadir na pobřeží Atlantského oceánu.

Krajina v Maroku je ovládáno dvěma velkými horskými pásmy – pohoří Rif na severu až ke Středozemnímu moři a na pohoří Atlas, které zasahuje šikmo od jihozápadu k severovýchodu. Směrem k pobřeží Atlantického oceánu je relativně plochá.

Mezi hlavní lákadla Maroka je starobylé čtvrti – Medina – to je včetně v Marrakecha Fes se skvělými trhy, bazary a úzké, bludiště-jako ulice.Trh ve městě Fes je jedním z největších svého druhu, a proto je také zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Jinak je to více populární střediska na Atlantický oceán, Agadir, který je nejvíce populární plážové letovisko.

Maroko je hlavní letiště je Mohammed V mezinárodní letiště v Casablance.Další důležitá letiště jsou Ibn Batouta International Airport v Tangeru a Menara mezinárodní letiště v Marrákeši.