Autopůjčovna Casablanca Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Casablanca Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Casablanca Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Casablanca Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Casablanca Letiště

Autopůjčovna Casablanca Letiště
Půjčovna aut Casablanca Letiště

Casablanca Mohammed V International Airport, Maroko největším letištěm. Nachází se 30 km jihovýchodně od Casablanca centrum – a slouží téměř 6,5 milionu cestujících ročně.To je pojmenované po bývalém králi Maroka, Mohammed V.

Letiště bylo původně postaven kolem roku 1950, ale první roky skromný výkon. V roce 2007 však, že rozšiřuje o dva nové terminály – a od té doby hlavní letiště pro tuto část Maroko.

Existuje několik leteckých společností, které mají stálou základnu na letišti Casablanca – včetně národního Maroka flyselskab Royal Air Maroc a firem Jet4you, Air Arabia Maroc a regionálních Air Lines.Tam jsou přímé lety odtud do řady mezinárodních destinací – především v Evropě a Africe, ale také v Asii.

Chcete-li získat z letiště do centra Casablanca, jeden může používat buď autobusem, taxi nebo vlakem. Vlak odjíždí z nádraží v rámci Terminálu 1 každou hodinu. Pokud si chcete pronajmout auto, najdete v kancelářích mezinárodních nájemních agentur Avis, Budget, Europcar, Hertz, Sixt a Thrifty na letišti.

Pokud jde o veřejné zařízení na Casablanca letišti, tam je dobrý výběr restaurací, snack barů a kaváren. Store výběr je také poměrně široká a mezinárodně. V centrální hale je malé centrum nabízející fax, kopírka a počítače s přístupem na internet. K dispozici je také zasedací místnost, která sem pojme 70 lidí.

Casablanca Mohammed V International Airport má dva hotely, Atlas Hotel (3-hvězdičkové) a hotel v tranzitním prostoru Terminálu 2, který nabízí krátkodobý pobyt pouze pro tranzitní cestující.