Autopůjčovna Beja

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Beja

Najděte levné autopůjčovny v Beja vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Beja. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Beja

Autopůjčovna Beja

Půjčovna aut Beja

Beja je název jak města a obce v jihovýchodní portugalské regionu Alentejo. Samotné město je doma k asi 21.700 lidí (2009), zatímco celá obec má populaci přibližně 35.000.

Město je velmi starý a může počítat s její historie sahá až do pre-římské časy, a v římských dobách to mělo dlouhodobý stav jako krajského města.

Snad nejznámější atrakcí Beja je stará pevnost z 1200s, který se nachází na kopci s výhledem na město. Je postaven na troskách římské Kastell. V souvislosti s zdiva tvrze jsou čtyři čtvereční rohové věže – a do centra areálu je 40 metrů vysoká hlavní věž („Torre de Menagem“), kde 197 schodů až na vrchol. Hrad je nyní vojenské muzeum.

Beja byl ve středověku obklopené městskou zdí s pěti branami a čtyřicet věží. Pozůstatky této stěny může ještě být viděn.

Jinak, jeden z Portugalska Úhrn čtyři dochované pre-románské kostely Bejo – obílené, Visigothic kostel Santo Amaro.Nejstarší části jsou od 500, zatímco část vnitřku 600s. V současnosti je malá archeologické muzeum s Visigothic umění v kostele.

„Museu da Rainha D. Leonor“ je také oblíbenou destinací. Jedná se o regionální muzeum, které se nachází jak historické artefakty a sbírku vlámských, španělských a portugalských obrazy z 15. do 18. století. Muzeum bylo založeno v pozdní 1920 v klášteře z 1400s. Kloster budova je klasifikován jako národní památka.

Nejbližší mezinárodní letiště jsou Faro Airport, který se nachází 150 km jižně od Bejo – a Lisbon Airport, který se nachází 165 km severozápadně od města.

Menu