Autopůjčovna Lisabon Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Lisabon Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Lisabon Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Lisabon Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Lisabon Letiště

Autopůjčovna Lisabon Letiště
Půjčovna aut Lisabon Letiště

Lisbon Airport – Portela – (LIS) se nachází 7 km severovýchodně od centra portugalského hlavního města Lisabonu.Letiště slouží mezi 13 a 14 milionů cestujících ročně.

Lisbon Airport byl otevřen v roce 1942 a má za 2 Svět prošel několika expanze v tempu s rostoucím množstvím provozu. Tam jsou nyní plány pro nové mezinárodní letiště 50 mil severozápadně od Lisabonu, ale žádný časový rámec nebyl pravomocně stanovena.

Tam jsou dva terminály na letišti, a velký počet leteckých společností mají pravidelné lety odtud do různých destinací po celé Evropě, stejně jako některých měst v Americe a severní Africe.

Chcete-li dostat z letiště do centra Lisabonu, existuje několik možností. Nejúčinnější je použít kyvadlový autobus. V opačném případě, že jsou i běžnější autobusů, kromě taxislužbou je dobrá. Pokud chcete půjčit auto na letišti, to může být dobré vědět, že mnoho slavných, mezinárodní pronájem kanceláří jsou zde zastoupeny. To zahrnuje Avis, Budget, Europcar, Hertz, National a Sixt.

Tam je dobrý výběr obchodů a restaurací v budov terminálů – stejně jako několik různých automatů v několika místech na letišti. Jiné veřejné služby, které mohou být zmíněny, jsou VIP salonek, konferenční prostory, bezdrátové připojení k internetu a faxu zařízení.

Nejsou žádné hotely na letišti oblasti. Nejbližší hotely jsou Radisson SAS Hotel Lisbon Holiday Inn Lisbon.