Autopůjčovna Sevilla

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Sevilla

Najděte levné autopůjčovny v Sevilla vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Sevilla. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Sevilla

Autopůjčovna Sevilla

Půjčovna aut Sevilla

Seville se nachází v jižní španělské Andalusii, a je hlavním městem provincie se stejným názvem jako město. Guadalquivir řeka protéká městem. Sevilla je poměrně velké průmyslové město s cca. 700.000 obyvatel (2011). Přestože existuje asi 100 km od Sevilla až do konce Guadalquivir (podle městských Sanlúcar), město má významný přístav. (Plavidla až 12.000 tun, může urychlit tuto řeku).

Sevilla (Hispalis) bylo v římských časech, byl hlavním městem provincie pak volal Hispania Baetica. V roce 712 bylo město dobyto Araby, a měl důležitou funkci jako kapitál pro několik kalifdynastier, dokud Ferdinanda 3 Castilla y Léon podmanil si to v roce 1248. Po objevení Ameriky byla Sevilla nejdůležitější přístav v Španělsko, pozice město zachovány až do roku 1700.Sevilla má svou vlastní univerzitu v roce 1502.

Hodně z architektury v Seville ještě stále nesou dlouhou arabskou (maurskou) éru. Hlavní struktura v maurském stylu, krásné Alcázar z 1100s. Je obklopen krásnou zahradou, který také charakterizuje město jako celek. Staré město je okouzlující, s úzkými, klikatými uličkami – a zde leží mocné Sevilla katedrála z 1400s, která je uvedena na troskách starého mešity.

Viktigre Mezi další zajímavosti patří Columbus Knihovna, archeologické muzeum a několik zajímavých uměleckých galerií.

V roce 1992 organizátor sevillský Světové výstavě Expo (92). Mnoho akcí, které se konají na ostrově v Guadalquivir, a v tomto ohledu bylo postaveno několik mostů. Největší z nich, Allamillo Bridge, byl navržen slavným architektem Santiago Calavetra.

Jinak Sevilla vyznačuje velkým počtem náboženských i světských osob, které lákají mnoho turistů do města – a být tam, kde se akce ve světě Rossiniho proslulé operní „Lazebník sevillský“ (1816) se děje.

Nejbližší letiště je Sevilla-San Pablo Airport, který se nachází 12 km severovýchodně od města.

Menu