Autopůjčovna Funchal

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Funchal

Najděte levné autopůjčovny v Funchal vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Funchal. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Funchal

Autopůjčovna Funchal
Půjčovna aut Funchal

Funchal je „kapitál“ portugalského souostroví Madeira Atlantiku. Leží na jižním pobřeží hlavního ostrova, a má asi 112.000 obyvatel (2011).

Funchal je hlavní průmysl je turistika (zejména v zimě). Jinak, město má významnou výrobu vína a cukrovarnický průmysl. Kromě toho je rušný přístav ve Funchalu, kde jsou některé exportní, zejména vína a ovoce – kromě velkého počtu lodích dokovacích zde.

Funchal byla založena v roce 1421 a je pojmenována po rostlině fenyklu, který v portugalštině nazývá „funcho“. Město od roku 1960 investovala do cestovního ruchu – ale také přijal až po mnoha návštěvníků, především z evropské aristokracie.

Funchal je možná nejlépe známý pro své velkolepé ohňostroje každého Silvestra. Pokud port je často plná zahraničních výletních lodí. Jinak, město má velmi krásnou polohu v prudkém terénu, kde úzké uličky a obílené domy se táhne od moře a do úbočí hory. Funchal je nejvyšší bod je výše 1200 m Většina ulic v nejstarší části města jsou dlážděné kočičími hlavami, a to je také Funchal je nejvíce dominantní stavby – katedrála Sé de Funchal, která byla postavena v 1500s.

Další populární atrakce v Funchal starého města je pevnost Sao Lourenco z roku 1500. Existuje také řada zajímavých muzeí ve městě, a několik velkých parků.

V horách, asi 600 metrů nad městem, můžete navštívit krásné kostel Nossa Senhora do Monte z roku 1741, s jeho dvě věže jsou viditelné z moře. Odtud si můžete vychutnat speciální a slavné výlety s košíkem saních s řidičem (carros de cesto) ulicemi směrem k centru města. Je také možné použít gondolu z / do hor.

Město má své vlastní mezinárodní letiště Funchal Airport – Santa Cruz (také známý jako letiště Madeira), který se nachází asi 13 km východně od / severovýchodně od centra města.