Autopůjčovna Algarve

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Algarve

Najděte levné autopůjčovny v Algarve vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Algarve. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Algarve

Autopůjčovna Algarve
Půjčovna aut Algarve

Algarve je nejjižnější krajina v Portugalsku, pokrývající celou oblast téměř 5000 km2.Je zhruba ekvivalentní obvodu, který je také nazýván Faro.Asi 417.000 lidí s bydlištěm v (2010), ale v průběhu turistické sezóny násobí tento obrázek. Přibližně 5 milionů turistů najít svou cestu sem každý rok. Hlavní město Algarve je Faro. Jiné pozoruhodné města jsou Albufeira, Lagos, Lagoa, Tavira, Portimão a Praia de Rocha.

Region byl tradičně založen na zemědělství, a mezi výrobky, které jsou pěstovány zde olivy, fíky, hrozny, pomeranče a granátová jablka.Dnes je cestovní ruch, který poskytuje v oblasti příjmů.

Je to především láká turisty zde je středomořské podnebí, čisté a příjemné pláže a příjemné teplota moře. Pobřeží Algarve má celkovou délku 155 km.

V opačném případě, region výrazně investovalo do řady aktivit pro turisty všech věkových kategorií. Je to takový řadu kurzů zde. Největší je Romové Golf Resort v Vilamoura.Mnoho z nabídky jsou také zaměřeny na rodiny s dětmi, a to ve všech existují desítky různých zábavních parků Algarve.Mezi nejoblíbenější je Algarve Zoo (zvíře a zábavný park ve městě Albufeira), Zoo Marine (sjødyrepark, také v Albufeira), Aqualand Algarve (Waterworld Alcantarilha), Aqua Show (koupání a zábavní park v Quarteira) a Slide & Splash (plavat – a zábavní park v Lagoa).

Algarve má své vlastní mezinárodní letiště – Faro Airport.