Autopůjčovna Praia Da Rocha

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Praia Da Rocha

Najděte levné autopůjčovny v Praia Da Rocha vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Praia Da Rocha. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Praia Da Rocha

Autopůjčovna Praia Da Rocha
Půjčovna aut Praia Da Rocha

Praia Da Rocha je pláž oblast na okraji města Portimao na pobřeží Algarve na jihu Portugalska.Pláž je 1,5 km dlouhá – a je jedním z nejlepších a nejvíce populární v regionu Algarve.

Název Praia da Rocha („Rock Beach“), je to, že beach pravidelně členěny podle kameny a obrovské skály různých velikostí a formací. Některé z nich jsou až 20 metrů vysoké. Turisté z celého světa sem v hojném počtu každý rok.

Podél pláže jsou různé restaurace, diskotéky, noční kluby a bary – což přispívá k velké a pestré noční život nabízí jak den a noc během turistické sezóny. Místo má také vlastní kasino. V hotelech a obchody jsou blízko u sebe, takže Praia da Rocha vyhledávaným centrem nejen pro rekreaci, ale i pro nákupy.

Ačkoli to může být ucpané turisty v Praia da Rocha, zdá jen zřídka navštěvovaný – což je dáno k tomu, že pláž je nejen dlouhá, ale i velmi široký. Podél pláže, za skalami je dlouhá avenue Tomás Cabreira, kde se nachází většina hotelů, barů a obchodů. A na konci aleje jsme najít místo hlavní historické atrakci – Hrad Santa Maria de Ribamar z doby kolem roku 1700. Byl postaven jako obranu pirátů, a od vrcholu je nádherný výhled na pláž.

Říká se, že Praia da Rocha je jednou z Algarve je nejvíce fotografovaných míst, a to bylo tady celý cestovního ruchu investice do pobřeží Algarve začala v roce 1930.

Nejbližší letiště je Faro Airport, který se nachází 72 km východně od Praia da Rocha.