Autopůjčovna Albufeira

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Albufeira

Najděte levné autopůjčovny v Albufeira vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Albufeira. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Albufeira

Autopůjčovna Albufeira
Půjčovna aut Albufeira

Albufeira je obec nacházející se daleko na jih Portugalska, Algarve pobřeží – asi 30 km západně od / severozápadně od města Faro.Celá obec má cca. 40 000 obyvatel (2010).

Albufeira Obec se skládá z pěti farností (freguesias): Albufeira, Ferreira, Guia, Olhos de Agua a Paderne – pokud správní centrum (s ca.13.000 obyvatel) stejná jména, jako obce, a to Albufeira. Toto bylo původně typická sørportugisisk rybářská vesnice, která byla vyvinuta jako turistické destinace v průběhu roku 1970.

Během letní sezóny přijde 300.000 návštěvníků Albufeira, znamení, že město je jedním z nejpopulárnějších na pobřeží Algarve.Zde si žít dobře a dobře najíst. Mezi místními specialitami jsou cataplana (dušená škeble), caldeirada (druh rybí guláš) a grilované sardinky.

Město se vyznačuje úzkými uličkami a bílými domy, ale také některé moderní hotelové architektury.

Během turistické sezóny je čilý noční život ve městě, které je plné barů, restaurací a nočních klubů. Tady je něco pro každý vkus. Nejvíce populární oblast pro mladé lidi, často nazýván „Strip“. Existuje několik velmi populární diskotéky a noční kluby. Pro ty, kteří dávají přednost trochu tišší prostředí, je možná jeden z restaurací nebo barů v nejstarší části města přednost.

Albufeira hlavní historické památky jsou Paderne, 8 km severně od města Albufeira. Zde jsou fort Castelo de Almoáda, kromě dobře zachovalé římské kamenného mostu, který je považován za mezi „Sedm divů Portugalska.“

Pro většinu z turistů, kteří přijíždějí do Albufeira, je to pravděpodobně pozvání písečné pláže, které lákají nejvíce. Existuje celkem kolem 20 z nich v komunitě. Jen mimo města je také populární zvíře a zábavný park (Algarve Zoo) a sjødyrpark (Zoo Marine).

Nejbližší letiště je Faro Airport, který se nachází asi 40 km jihovýchodně od města Albufeira.