Autopůjčovna Evora

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Evora

Najděte levné autopůjčovny v Evora vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Evora. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Evora

Autopůjčovna Evora
Půjčovna aut Evora

Evora se nachází v centru města Španělska, ca. 120 km jihovýchodně od Lisabonu – A je město s asi 45.000 obyvateli (2008).Cestovní ruch je důležitým průmyslovým odvětvím pro Evora, který je také regionální obchodní centrum.

Evora měl důležitou vojenskou pozici v římských dobách a tak byla dána křestní jméno Liberalitas Julia (pojmenoval Julius Caesar). Město se vyvíjelo později – v rámci Moors – rušný obchodní centrum.

Evora je dnes považován za jeden z nejkrásnějších měst v Portugalsku – a staré město je plné UNESCO. Existuje několik zachovalých staveb z obou římských a arabských éry – včetně Akvadukt „Água de Prata akvadukt.“

Mezi hlavní památky jinak bychom Diana Temple v okolí 200 a katedrála Sé de Evora od 1100s (což asi 1400 byl převeden z románské až gotickém slohu). Je Portugalska největší kostel. V Évora můžete také navštívit jeden z nejkrásnějších kostelů – Igreja de São Francisco od 1510. Kaple v kostele – Capela dos Ossos – zdobí kostmi cca. 5000 kostry.

Další populární atrakce ve městě jsou Palácio dos Duques de Cadaval, což je impozantní budova z roku 1600 – a univerzita z roku 1559.

Nejbližší letiště je Badajoz Airport, který se nachází 120 km severovýchodně od města. Nicméně, není to mnohem dále na mezinárodní letiště v hlavním Lisabon, který se nachází 132 km západně od Evora.