Autopůjčovna Portimao

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Portimao

Najděte levné autopůjčovny v Portimao vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Portimao. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Portimao

Autopůjčovna Portimao
Půjčovna aut Portimao

Portimao se nachází v jižní části Portugalska Atlantský oceán.Město má 45.000 obyvatel (2011), a je jedním z nejoblíbenějších turistických destinací v Algarve pobřeží.Kromě toho, město je důležitým centrem pro portugalské odvětví rybolovu.

Portimao je známý pro své dlouhé písečné pláže, občas prolomena nějakou docela zvláštní skály a jeskyně formací. Jeskyně se dostanete lodí, a jsou populární destinací.

V posledních letech, Portimao měl rychle rostoucí popularitu jako rekreační destinace, a to zejména u bohatých severních Evropanů. Město vyniká jako moderní rekreasjonsby s kosmopolitní pocit, a mnozí by charakterizoval umístění a příroda ráj.

Existuje mnoho činností v Portimao. Mezi nejčastější nabídky jsou pozorování delfínů a výlety lodí – zvláště do jeskyní u moře, ale také podél řeky Arade, která má svůj výstup na Portimao. Další aktivita, která je typická pro Portimao, je golf. Existuje několik golfových hřišť v bezprostřední blízkosti.

Jinak Portimao typické nákupní městečko, kde je mnoho obchodů, zejména v oblasti kabelek obuvi a kosmetiky. Pokud chcete zažít jih-portugalské noční život, atmosféra v Praia da Rocha doporučit. Tam bují noční život, ale také má vlastní kasino. Praia da Rocha se nachází na okraji Portimao – 2.8 km jižně od centra města.

Nejbližší letiště je Faro Airport, který se nachází 70 km východně od Portimao