Autopůjčovna Coimbra

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Coimbra

Najděte levné autopůjčovny v Coimbra vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Coimbra. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Coimbra

Autopůjčovna Coimbra
Půjčovna aut Coimbra

Coimbra je město nacházející se v centru města Portugalsku, konkrétně na břehu řeky Mondego.Město je považováno za Portugalska třetím nejdůležitějším po Lisabon a Porto, s populací asi 150.000 (2010).Když celá metropolitní oblast, populace se zvyšuje na téměř 430.000. Coimbra je správním centrem jak okresu se stejným názvem jako město a region Centro.

Město se táhne své historické kořeny zpátky do starověku. Pozůstatky z tohoto období stále existují, včetně základy starého akvaduktu a „kryptoportikus“ podle starého biskupského paláce. Palác ubytuje muzeum – „Museu Machado de Castro.“ Coimbra bylo období 1139-1256 portugalský kapitál.

Univerzita v Coimbře byla založena již v roce 1290, což Portugalska nejstarší – a jeden z nejstarších v Evropě. Se svými krásnými budovami, to je také jeden z nejpopulárnějších turistických atrakcí.

Coimbra má mnoho atraktivních a příjemné zelené prostory (parky, dětská hřiště, zahrady a lesy). Nejvíce populární park ve městě je botanická zahrada, která se nachází v blízkosti univerzity. Další oblíbenou destinací je přírodní rezervace, která zahrnuje také lokality v několika sousedních obcí Coimbra.

Nejbližší letiště je Coimbra Airport, který se nachází 7 km jihozápadně od města.