Autopůjčovna Almada

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Almada

Najděte levné autopůjčovny v Almada vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Almada. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Almada

Autopůjčovna Almada
Půjčovna aut Almada

Almada se nachází v ústí řeky Tajo, naproti portugalského hlavního města Lisabonu. Město má asi 160.000 obyvatel (2010), a je často prezentován jako jeden z Lisabon předměstí.Almada je věnována hlavním městě přes slavný „25 Dubna Bridge „přes řeku Tagus.

Název Almada arabského původu (al-Madan), a vychází z dobových Moors rozhodl Iberian poloostrov. Jeho historie sahá až do středověku této doby, ale pouze v roce 1973 byla udělena oficiální status.

Almadénu je ústředním bodem je obrovská socha Krista Cristo Rei, která je na jižním konci mostu, a jak je vidět z většiny částí Lisabonu. Je 28 metrů vysoká a stojí na 82 metrů vysokou polici. Socha byla odhalena v roce 1959. O sedm let později – v roce 1966 – otevřen „25 dubna most „se k Lisabonu. Původní název byl Salazar Ponte, v tom, že byla pojmenována po bývalém diktátorovi Portugalska. Je to jeden z nejdelších visutých mostů, s celkovou délkou 2277 metrů – a visutý most rozpětí více než 1000 metrů.

Kristus socha a most Almaden dva nejslavnější památky. Jinak funguje Almada převážně jako „avlastningsby“ Lisabonu – a turistické souvislosti lze rovněž považovat za součást území hlavního města.

Nejbližší mezinárodní letiště je Lisbon Portela Airport, který se nachází 15 mil severně od Almada.