Autopůjčovna Barcelos

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Barcelos

Najděte levné autopůjčovny v Barcelos vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Barcelos. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Barcelos

Autopůjčovna Barcelos
Půjčovna aut Barcelos

Barcelos se nachází v okrese Braga, v severozápadní části Portugalska – Konkrétně pravý břeh řeky Cávado.Město má cca. 60.000 obyvatel (2009), zatímco v celé obci (stejný název) žije kolem 125.000.

Barcelos vedeném Městským soudem v 1140, a ve starém městě je řada středověkých staveb ještě zachovalé. Město je později jinak známý primárně pro jeho výrobu keramických figurek – zejména dekorační kohouti – založené na staré místní legendy.

Mezi mnoha architektonickými atrakcí Barcelos na troskách starého „Greve paláce“ (Paco dos Condes de Barcelos) v gotickém slohu z 1400s zmínky. Je uvedena jako národní historické památky. Dnes, město je archeologické muzeum zde. Jinak Barcelos věž z 1400s a Barcelos mostu („Ponte de Barcelos“) od 1328, který běží přes Cávado řeky, populární destinace.

Další zajímavosti v blízkém okolí několik speciálních kostelů, včetně Igreja de Santa Maria de Abade de Neiva (jehož stav jako národní památka, a kde nejstarší část je z 1100s), barokní kostel Templo do Bom Jesus da Cruz z 1504 a románský kostel Igreja Matriz de Santa Maria de Barcelos postaven po dlouhou dobu mezi 1200s a 1400s.

Nejbližší mezinárodní letiště je Porto Airport, který se nachází 53 km jižně od Barcelos.