Autopůjčovna Porto Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Porto Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Porto Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Porto Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Porto Letiště

Autopůjčovna Porto Letiště
Půjčovna aut Porto Letiště

Porto Airport – „Francisco de Sá Carneiro“ (OPO) – je letiště se nachází 11 km severozápadně od centra portugalského města Porto.To je třetí nejzaměstnanější letiště v Portugalsku (po Lisbon Airport a Faro Airport ), a slouží více než 6 milionů cestujících ročně.

Porto letiště bylo otevřeno v roce 1945, a odtud tam jsou pravidelné lety do mnoha destinací po celé Evropě. Společnost, která provozuje většinu tras a z tohoto letiště, irská nízkonákladová letecká společnost Ryanair.

Chcete-li dostat z letiště do centra města Porto, můžete buď metrem nebo autobusem Aerobus, který odjíždí každou půl hodinu. To se zastaví na všech velkých hotelů. Můžete jinak využívat pravidelné autobus nebo taxi.

Pokud si chcete pronajmout auto v Portu, několik mezinárodních agentur půjčení auta, jejich dceřiných společností v příletové hale letiště – včetně Avis, Budget, Europcar, Hertz, National a Sixt.

Porto Airport má několik restaurací, zatímco výběr kaváren a různých obchodů (včetně cla) musí být brána v úvahu také. Tam jsou také obchody v odbavovací budova prodej místních produktů od severního Portugalska.Nejsou žádné hotely na letišti, ale výběr Porto je velmi dobrá.