Autopůjčovna Guarda

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Guarda

Najděte levné autopůjčovny v Guarda vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Guarda. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Guarda

Autopůjčovna Guarda

Půjčovna aut Guarda

Guarda se nachází severovýchodně od Portugalska – asi 140 km jihovýchodně od Porto – konkrétně na největší Portugalska pohoří Serra da Estrela.To je země nejvyšší město (1056 m) – a má tradici jako populární zdravotní středisko. Populace je cca. 42500 (2011).

Guarda byla založena vojenských strategických důvodů v 1199 jako pevnost proti Maurům. Kolem města byla postavena vysoké zdi – které jsou z velké části zachovány.

Guarda je přirozeným východiskem pro horskou turistiku v pohoří Sierra da Estrela. Pohoří přitahuje mnoho turistů, a je považován za jeden z nejpopulárnějších destinací v Portugalsku. Flóra je pestrá a hornatá a dalformasjonene vzrušující. Existuje také několik turistických míst zde – včetně Torre, kde je také fantastický výhled. Velké části horského kraje má status jako přírodní rezervace.

V Guarda jsou také řada atrakcí. Mezi nimi musí být gotická katedrála z 1400 let a na hrad z uvedeného 1200s. Katedrála je město je centrální náměstí, a má zejména krásně zařízené interiéry. Nedaleko je další skvělá budova – Misericordia Church, známý pro své impozantní portálu.

Oblíbenou destinací je také Guardia muzeum, se nachází ve staré usedlosti – a to může ukázat jak vzrušující obrazy a řadu archeologických artefaktů z celého města.

Nejbližší letiště je Covilho Airport, který se nachází 49 km jihozápadně od Guarda.

Menu