Autopůjčovna Aveiro

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Aveiro

Najděte levné autopůjčovny v Aveiro vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Aveiro. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Aveiro

Autopůjčovna Aveiro
Půjčovna aut Aveiro

Aveiro je pobřežní město ležící u ústí Rio Vouga, ca. 60 km jižně od Porto. Město má téměř 80.000 obyvatel (2010), a je druhé největší město v tzv. regionu Centro a jeden z Portugalsko hlavní rybářské přístavy.Také výroba soli již mnoho let hrál významnou roli v průmyslu Aveiros.

Jeho historie sahá až do 900s, když to bylo znáno podle latinského názvu Alavarium. To bylo, nicméně, vážná rána do takové katastrofické bouře v roce 1575, kdy byly přístav a většina budov zcela zničeno. Aveiro však přišel zpátky na nohy, když získala ústřední postavení jako vstupní port pro lukrativní, portugalské Newfoundland rybolovu.

Aveiro premiér atrakcí je mnoho kanálů, které z města často nazýván „Portugalské Benátky „.Lodě jsou také populární – především mezi turisty, kteří navštíví město. Jinak, tam je hodně bod architektura ve městě – včetně několika krásných kostelů.

Další zajímavosti v bezprostřední blízkosti Aveiros láká turisty. To zahrnuje pláže podél poloostrova Sao Jacinto, v oblasti Barra a Costa Nova do Prado. Kromě toho, tradiční, exkluzivní porcelánka Ílhavo Ceramica de Vista Alegre je oblíbenou turistickou destinací. Nachází se v obci asi 9 km jižně od centra města Aveiro.

Nejbližší letiště je Porto Airport, který se nachází 78 km severně od Aveiro.