Autopůjčovna Braga

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Braga

Najděte levné autopůjčovny v Braga vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Braga. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Braga

Autopůjčovna Braga

Půjčovna aut Braga

Braga je – se svými přibližně 177.000 obyvatel (2009) – Portugalsko je třetí největší město. Nachází se v zemi severozápadním rohu, konkrétně Costa Verde („Green Coast“).

Město je známé pro své působivé barokní stavby a za to, že náboženské centrum v Portugalsku.Město se datuje asi 2500 let zpátky v čase. Braga je jinak první město v Portugalsku, kde křesťanství dostal oporu. Braga zažil ekspansjonstid na konci roku 1800, a v té době mnoho emigrantů se vrátil zpátky sem z Brazílie, který byl portugalský kolonie.

Braga je – kromě toho, že důležité město v katolické církvi – i vzdělávací centrum. Zde je Všeobecná fakultní „Universidade do Minho“, stejně jako velká větev katolické univerzity.

Kromě mnoha příkladů architektury z doby barokní, „Elevador do Bom Jesus Bragy“ nejslavnější a velkolepé atrakce. Je 274 meter dlouhá válečková dráha, která se skládá ze dvou vozidel s sedadel 38 cestujících v každé z nich. Cesta autem trvá 3 a půl minuty.

Moderní Braga trhy sebe jako „Youth City“ a byl nedávno udělen titul evropské město mládeže 2012 -, která zahrnuje širokou škálu města jako centra pro mladé lidi z celé Evropy.

Nejbližší mezinárodní letiště je Porto Airport, který se nachází cca. 60 km jihozápadně od Braga.

Menu