Autopůjčovna Cascais

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Cascais

Najděte levné autopůjčovny v Cascais vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Cascais. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Cascais

Autopůjčovna Cascais
Půjčovna aut Cascais

Cascais se nachází na portugalském pobřeží Atlantiku, konkrétně „Baia de Cascais“ – 28 km západně od hlavního města Lisabonu.Cascais je cca. 33.000 obyvatel (2010) a je stará rybářská vesnice, která se stala přímořské letovisko známé již v roce 1870.

Pobřeží nazývá Costa do Estoril (Estoril pobřeží), ale je také známý jako „The Portugalské riviéře a Cascais je jedním z nejpopulárnějších letovisek v této části Portugalska.

Cascais je slavný pro mít některé z nejlepších pláží v Portugalsku – A pro mnoho svých luxusních hotelů, restaurací, kaváren a barů.Město je velmi populární jako „místo pro setkávání“ pro bohaté a slavné z celé Evropy. To znamená, že hodně podle vzdálenosti do Lisabon je tak krátký.

Cascais udržel mnoho ze svého původního charakteru – s úzkými uličkami bez dopravy a okouzlující butiků, barů a restaurací. Kolem města je to jinak objevilo několik velkých nákupních center, tak nákupní možnosti jsou četné a rozmanité.

V přístavu Cascais je okouzlující a intimní prostředí, představovat směs přístaviště, rybářských lodí a jachet – stejně jako množství barů a restaurací. Port je jen pro sebe, jen pár minut chůze od centra města, od šíření písečné pláže v obou směrech. Podél pláže můžete sledovat krásnou promenádu ​​(„paradão“).

Mezi divy Cascais tvorby kamene Boca do Inferno („Mouth of Hell“) jeden z nejslavnějších – a trochu mimo města, tam je několik populárních destinací. Jeden z nich – Cabo da Roca – se nachází severně od centra města a nabízí nádherný výhled na oceán. To je Portugalska nejzápadnější bod. Zde je také několik renomovaných restaurací.

Dalším zajímavým místem v okolí je středověké město Sintra, s dobře zachovanými palácových budovách. Je zcela UNESCO světového dědictví UNESCO – se nachází 16 km severně od Cascais.

Nejbližší letiště je Lisbon Airport, který se nachází 35 km severovýchodně od Cascais.