Autopůjčovna Agueda

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Agueda

Najděte levné autopůjčovny v Agueda vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Agueda. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Agueda

Autopůjčovna Agueda
Půjčovna aut Agueda

Agueda je město a magistrát v severní části Portugalska.Ve městě samotném je asi 15.000 obyvatel (2010), zatímco celá obec má populaci cca. 50,000.

Agueda byl jeho vlastní obec od roku 1834, zatímco město byl poskytl městu stav až do roku 1985. Nicméně, tam byla dohoda na místě již od starověku. Tam byla římská pevnost v blízkosti 300-číslo, zatímco 800 je se vyvinula do rušného obchodního centra, kde město nyní stojí. V roce 1325, to je zdokumentováno, že portugalská svatý královna Isabel navštívili Agueda, zatímco ona byla na pouti do Santiaga de Compostela.

Aguede je malebná městečko, ale většina z turistických atrakcí se nachází jinde v obci. Nejlépe známý je archeologické naleziště „Cabeco Vouga“ nachází 9 km severně od centra města Agueda.Tam odkryli starověké římské osídlení – Castelium Marnelis.

Jinak klášter Convento se Santo António zmínil. Nachází se v obci Seremet, 12 km severně od města Agueda, a začal v roce 1634.

Tradiční kultura oblasti Agueda je charakterizován silnými řemeslných tradic, jako keramické práce, ruční koše, ruční pletené oděvy atd. Kromě toho, oblast má své místní jídlo tradice – včetně speciálně upravené Leitão, tj. dva až šest týdny staré prasátko je pečené / grilované (English: sele). Mnoho turistů by také rád ochutnat místní víno.

Nejbližší mezinárodní letiště je Porto Airport, který se nachází cca. 80 km severně od / severozápadně od Agueda.