Autopůjčovna Abrantes

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Abrantes

Najděte levné autopůjčovny v Abrantes vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Abrantes. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Abrantes

Autopůjčovna Abrantes
Půjčovna aut Abrantes

Abrantes je malé město nacházející se v centru města Portugalsku.Město má cca. 18.000 obyvatel – a je centrem obce Abrantes, který má celkovou populaci kolem 40.000. Abrantes patří jinak administrativní oblasti Distrito de Santarém. Tagus řeka, která protéká městem, je splavná pro malé lodě zde a dolů k pobřeží.

V roce 1173 hrad zmínil Abrantes, a to se pak vypočte jako historický výchozí bod. Město je hlavní atrakcí je Fortaleza de Abrantes (nebo Castelo de Abrantes), postavený v 1300s na troskách starého hradu. Pevnost byla středověká zničené zemětřesením, ale přestavěný během 1500s. Uvnitř hradeb se nachází několik budov, včetně bývalý kostel Santa Maria de Castelo z roku 1500, který dnes sídlí muzeum „Don Lopo de Almeida muzeum“ – pojmenovaný po jednom z této oblasti nejmocnějších rodů. Členové rodiny Almeida je pohřben v kostele. Tam je také několik zajímavých uměleckých děl – jak obrazy a sochy.

Jinak, existuje celá řada scénických kostelů v malém městečku. Nejnavštěvovanější je krásný středověký kostel „Iguja de São Vicente“. Také po městě existuje řada architektonických památek – včetně hrad „Castelo de Almourol“ – což je asi 10 km od centra.

Na březích řeky Tajo, přinesl velký, atraktivní park – spojené s impozantní vodní park Aquapolis. To je jeden z nejpopulárnějších Abrantes „turistické destinace, a to zejména pro rodiny s dětmi.

Nejbližší mezinárodní letiště je Lisbon Portela Airport, který se nachází 140 km jihozápadně od Abrantes.