Autopůjčovna Mallorca

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Mallorca

Najděte levné autopůjčovny v Mallorca vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Mallorca. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Mallorca

Autopůjčovna Mallorca
Půjčovna aut Mallorca

Španělská turistøya Mallorca ve Středozemním moři, a je největší z Baleárských ostrovů. Mallorca má asi 870.000 obyvatel (2011), a je cca. 200 km jižně od Barcelona.

Vzhledem k tomu, 1950 Mallorca byla populární turistickou destinací, a ostrov dnes dostává 12 miliónů návštěvníků ročně. Ostrov je příjemné středomořské klima a mnoho krásných pláží podél pobřeží jsou dost Mallorca hlavním lákadlem, ale ostrov se může pochlubit také bohatou kulturní scénu s galerií, muzeí, historických památek a parků.

Nejvyšší bod na Mallorce je Puig Major (1445 m), který se nachází v severozápadní části ostrova. Dál na jih jsou nižší hory (500-600 m), a hory jsou úrodné nížiny.

Cestovní ruch se soustřeďuje zejména na ostrově je na jihu a východě pobřeží, ale jsou zde i některé populární turistické střediska na severním a západním pobřeží.

Hlavní město Mallorky s názvem Palma de Mallorca, se nachází jižně od / jihozápadně od ostrova. Město má asi 400.000 obyvatel, kde je velké nákupní, pulsující noční život, krásné architektury, muzeí a historických památek. Slavný La Seu katedrála v hlavním městě, je hlavní turistickou atrakcí, a byl postaven v 1300s.

Některé populární destinace (kromě pláží) v Mallorca patří jeskyně Porto Cristo, římské ruiny v Alcudia a port Cale Figuera. Ostrov také má množství vody parků, bilsafari parku a historické zahrady krásné.

Hlavní letiště na ostrově – Mallorca Airport – 8 km východně od Palma de Mallorca.