Autopůjčovna Mallorca Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Mallorca Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Mallorca Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Mallorca Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Mallorca Letiště

Autopůjčovna Mallorca Letiště

Půjčovna aut Mallorca Letiště

Palma de Mallorca Airport (PMI) – také známý jako letiště Son Sant Joan – je mezinárodní letiště se nachází na španělském ostrově Mallorca, asi 8 km východně od hlavního města Palma de Mallorca.Letiště se nazývá ve španělštině „Aeropuerto de Palma de Mallorca.“

Letiště je 3. nejzaměstnanější ve Španělsku (po Madridu a Barceloně ), slouží 21100000 pasažérů ročně.V letním období jsou skvělé charter zde.

Mallorca letiště bylo otevřeno v roce 1960 a má jednu odbavovací halu. Letiště je hlavní rozbočovač pro letecké společnosti Air Berlín, Air Iberworld a Evropě, a asi 35 letecké společnosti mají přímé lety odtud do 122 národních a internsjonale destinací.

Existuje celá řada zařízení na letišti pro cestující – včetně obchody (včetně duty-free obchodu), restaurace, kavárny, cestovní kanceláře, banky, bankomaty, VIP salonky, informační pult, lékárna a stanice první pomoci.Letiště je velmi dobře přizpůsoben pro tělesně postižené.

Nejsou žádné hotely na letišti, ale můžete najít dobrý výběr centra města Palma.

Doprava z letiště Mallorca a do centra města se skládá z autobusem nebo taxíkem. Pokud si chcete pronajmout auto na Mallorce, má řadu mezinárodních autopůjčoven na letišti jeho přidružených částí – včetně Avis, Europcar, Hertz, Goldcar, National a Sixt.

Menu