Autopůjčovna Barcelona

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Barcelona

Porovnat ceny a najít levné pronájem vozu v Barcelona od známých a místních autopůjčoven. V ceně je zahrnuto pojištění a neomezený počet ujetých kilometrů. Ušetřete až 70% na pronájem auta v Barcelona přes nás.

Barcelona průvodce

Bilutleie Barcelona
Barcelona Půjčovna aut

Přístavní město Barcelona se nachází v severovýchodní části Španělska u Středozemního moře – v regionu Katalánska. Město je hlavním městem provincie Barcelona, a je v zemi druhé největší město (po Madridu).

Barcelona sama má 1,6 milionu obyvatel (2011), zatímco metropolitní oblast má populaci téměř 5 milionů. Město se nachází na pláni na úpatí pohoří tibidabo (532 metrů nad mořem) a Montjuich

Barcelona je hlavním španělským průmyslovým městem a dopravním uzlem a je také významným obchodním a finančním centrem. Město má velký cestovní ruch a je známé pro své vynikající nákupní příležitosti,svůj bohatý kulturní život a mnoho kongresů, veletrhů a výstav.

Atrakcí

Historické centrum Barcelony se skládá z úzkých uliček obklopených širokými bulváry(Las Ramblas). Mezi nejznámější turistické atrakce ve městě patří Picassovo muzeum, miró muzeum, Park Güell, Národní muzeum katalánského umění, katedrála z roku 1448, stejně jako kostel „Templo de la Sagrada Familia“, který byl zahájen v roce 1884 – a stále není dokončen.

Také Columbus Monument je známá turistická atrakce v Barceloně. Památník je vysoký 60 metrů a stojí u přístavu.

Město má také archeologické muzeum,námořní muzeum, historické muzeum, akvárium,několik parků a zahrad, stejně jako nádherné pláže. Barcelona je také domovem největšího fotbalového stadionu v Evropě „Nou Camp“ – který byl slavnostně otevřen v roce 1957 a má 120 000 diváků.

Park Güell v Barceloně – navržený slavným architektem Antoni Gaudi.

Prozkoumejte Barcelona s pronájmem auta

Existuje mnoho skvělých míst k návštěvě v Barceloně a okolí, a to jak doma, v horách, a dolů u pobřeží. Můžete také snadno oslovit většinu lidí s pronajatým autem v krátkém časovém období, zatímco mnoho z jízdních služeb nabízí skvělé prostředí.

Středověká vesnice Pals, kde to vypadá, že čas se zastavil po staletí.

Kamarádi – Vesnice, kde se zastavil čas

Malá středověká vesnice Pals se zdá být po staletí klidná. Jedná se o perfektní exkurzi, ať už chcete více historický pohled do Katalánska,nebo jen chcete relaxovat v klidném a klidném prostředí. Staré domy jsou propojeny kamennými dlážděnými malými uličkamia ve zdech je mnoho vzrušujících malých obchodů s řemesly a lahůdkami všeho druhu, v některých najdete útulné restaurace s vynikající kuchyní. Pokud je za počasí teplo, můžete jet dál dolů na krásnou pláž Platja de Pals, která je jen pár kilometrů na východ.

  • Je to asi 130 kilometrů od Barcelony do Pals a většina cesty jde na dálnici. To vám bude trvat asi 1 hodinu a 50 minut, pokud se nezastavíte. Zastavení může být těžké se vyhnout, protože po cestě najdete mnoho příjemných malých měst, a některé z nejlepších pláží ve Španělsku.
Výlet do hlavního města Andorrského knížectví je nezapomenutelným zážitkem.

Andorra la Vella – Pyrenejské knížectví

Andorra la Vella je hlavním městem malého knížectví, které se nachází na hranici mezi Španělskem a Franciía v Pyrenejích. Zde je mnoho lidí, kteří cestují, aby si sami nějaké nezapomenutelné přírodní zážitky. Tam je také hodně vzrušující přijít s v malém hlavním městě. Restaurace s vynikající kuchyní jsou blízko, najdete zde mnoho muzeí, nákupní příležitosti jsou dobré a atmosféra města je velmi uvolněná. Můžete také projít mnoho pěkných malých vesnic na silnici, která stojí za to zastavit.

  • Vzdálenost mezi Barcelonou a Andorrským knížectvím je 194 kilometrů. Cesta trvá necelé 3 hodiny a asi polovina jízdy jede na dálnici. Vezměte prosím na vědomí, že ve Španělsku, západně od Barcelony, se nachází malé město, které se také nazývá Andorra. To je pro informaci, pokud máte pronájem auta s navigačním systémem na palubě.
Od listopadu do dubna máte možnost lyžovat ve španělských Alpách.

La Molina – Lyžování ve španělských Alpách

Pokud jste v Barceloně od listopadu do dubna, máte možnost vzít malý otočný výlet na lyže nebo snowboard. La Molina se nachází ve směru Andorra, a je obvykle dosaženo asi za dvě hodiny. Lyžařské středisko začíná v na 1700 metrech nad mořema stoupá na vrchol hory, která je na 2445 metrů. starter på Sněhové podmínky jsou obvykle velmi dobré. La Molina se používá jak pro mistrovství světa v alpském lyžování a snowboardingu,tak i ve Světovém poháru. Můžete si pronajmout veškeré vybavení, které potřebujete, ale možná by bylo dobré přinést si lyžařské oblečení z domova. Lyžovat během dne v La Molina, a après lyže na Las Ramblas v Barceloně?

  • Vzdálenost od centra Barcelony až do La Molina je 150 kilometrů, kde nejrychlejší trasa vám asi 90 kilometrů na dálnici. Doba běhu bude obvykle asi 2 hodiny.
Montserrat – relaxační přestávka od velkého města.

Montserrat – Take horskou jízdu za Barcelonou

Montserrat je název pohoří, které se nachází ve vnitrozemí barcelonského pásma. Zde je oblíbený u obyvatel Katalánska jít o víkendech, a to zejména vidět buď východ slunce nebo západ slunce. Na cestě k jednomu z nejbližších vrcholů v Montserratu leží benediktinský klášter Santa Maria de Montserrat. Klášter je známý mimo jiné tím, že má sochu Panny Marie. Pokud jste ve formě a toužíte po procházce pohorách , můžete se projít do Sant Jeroni, nejvyššího bodu nad mořem v celém regionu. Existuje také mnoho lidí, kteří se rozhodnou jet například do malého města Montserat Vila na východní straně vrcholu hory a vzít si nohy odtud, aby se dostali na vrchol.

  • Je to asi 50 kilometrů od centra Barcelony a až do kláštera. Pokud nejedete teď je špička ve městě, cesta bude trvat asi 40 minut.
Penedes jsou první a tam známo, že produkují cava – šumivé víno.

Vilafranca del Penedes – Zkušenosti Španělsko je nejlepší vinice

Penedes, spolu s Rioja a Priorat, patří mezi nejdůležitější španělské vinařské oblasti. V Penedes jsou známy především pro výrobu šumivé cava, španělská verze šampaňského, ale také jiné druhy vína zde. Vinice jsou blízko u sebe a několik z nich organizuje kurzy a výlety, zatímco některé mohou být ubytovány nebo si vychutnat jídlo ve vlastní restauraci farmy. Vilafranca je hlavním městem regionu s přibližně 40 000 obyvateli. To je dobrý výchozí bod, pokud chcete prozkoumat vinice, a také pěkné město k návštěvě samo o sobě. Ve Vilafrance najdete velkou středověkou architekturu,příjemné ulice a náměstí a mnoho dobrých restaurací, které přirozeně podávají víno a cava z farem okresu.

  • Nejrychlejší trasa z Barcelony do Vilafranca del Penedes vede na vnitrostátní chytla na dálnici a je dlouhá 58 kilometrů. Cesta trvá asi 40 minut. Není to hloupý nápad spíše vybrat silnici, která vede podél pobřeží, protože tato cesta vede městem Sitges, které by mělo být také navštíveno.

Parkování a provoz s pronájmem auta

Provoz v Barceloně může být vnímána jako poměrně intenzivní. Hlavní ulice jsou často široké a s několika pruhy, ale tam mohou být fronty, zejména během dopravní špičky. Kruhové objezdy s několika jízdními pruhy jsou také malou výzvou. Pokud se chystáte prdět po centru města, zvažte procházky nebo veřejnou dopravu. Mimo centrum města je mnohem pohodlnější řídit auto.

Doprava u památníku Columbus v Barceloně.

Parkování podél ulic může být výzvou. Počet sedadel je nízký a obvykle jsou zaneprázdněni. Naštěstí je ve městě spousta parkovacích garáží a ty jsou obvykle dobře označené, a to i v navigačních systémech. Můžete také použít aplikaci ParClick pro Barcelonu, která vám umožní rezervovat parkovací místo ve více než 200 různých parkovacích garážích ve městě.

Letadlo vzlétne z letiště v Barceloně.

Letiště

Barcelona letiště se nazývá Josep Tarradellas Barcelona – El Prat Letiště, a většina lidí se odkazují na to jen jako El Prat. Jedná se o jedno z nejvíce přetížených letišť v Evropě (číslo 6 na seznamu). Prakticky všechny lety z parku schengenského prostoru v terminálu 1. Pokud létáte s nízkonákladovým dopravcem mimo jiné přes Anglii a Švýcarsko,můžete přiletět k terminálu 2. Většina autopůjčoven má však kanceláře v obou terminálových budovách.

K dnešnímu dni najdete Avis, Hertz, Europcar, Budget, Enterprise, Goldcar, Thrifty a Sixt reprezentovat v EL Prat. Vezměte prosím na vědomí, že v okolí se nacházejí další společnosti, ale pokud si je rezervujete, možná budete chtít zůstat mimo letiště a do jejich kanceláří.

  • Letiště se nachází 12 kilometrů jihozápadně od centra města, spojené většinu úseku po dálnici. Doba jízdy mezi letištěm a centrem města je asi 15 minut. To bude do značné míry záviset na tom, kde se nachází váš hotel / cíl. Uvnitř centra Barcelony může být občas nějaký provoz.