Autopůjčovna Madrid

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Madrid

Najděte levné autopůjčovny v Madrid vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Madrid. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Madrid

Autopůjčovna Madrid
Půjčovna aut Madrid

Madrid je hlavním městem Španělska a nachází se v centru v zemi.Město má 3.300.000 obyvatel (2011), a je umístěn v Rio Manzanares – na náhorní plošině cca. 667 mMadrid patří do oblasti se stejným názvem jako město.

Hlavním městem je země administrativní a finanční centrum, a také významným obchodním a kulturním centrem. Madrid je také důležité průmyslové centrum a železniční rozbočovač. Město je bohatý kulturní život přitahuje mnoho turistů, a je domovem mnoha muzeí, galerií a divadel.

Slavný fotbalový klub Real Madrid hrát své domácí zápasy na fotbalovém stadionu „Bernabeu“ – který se může ubytovat až 110.000 diváků.

Některé z nejznámějších madridských památek patří Staré město s královským palácem „Palacio Real“ od 1764, katedrála „Nuestra Seňora de la Almudena“ z roku 1883, Muzeum umění „Museo del Prado“ („Muzeum Prado“), Art Gallery „Centro de Arte de Reina Sofia“ – s děl např. Picasso a Miró a atraktivní avenue „Paseo de la Castellana“ – kde se nachází několik vládních budov, archeologické muzeum a Národní knihovna.

To je také velké nákupní v Madridu – zejména v ulici „Gran Via“. Hlavní město má také rušný noční život, s restaurací, kaváren, barů a nočních klubů.

Madrid je město s mnoha skvělými parků, jeden z nejkrásnějších, největších a nejstarších parku Retiro, který se nachází jen kousek od promenády části Paseo del Prado. To bylo postaveno zpět do 1630, a zahrnuje počet soch a fontán – a několik zajímavých budov. V parku se nachází také velké umělé jezero, kde si můžete odpočinout ve veslování, pokud si budete přát.

Letiště Madrid Barajas Airport se nachází 12 km severovýchodně od centra města, je ve Španělsku je nejzaměstnanější.