Autopůjčovna Vitória Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Vitória Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Vitória Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Vitória Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Vitória Letiště

Autopůjčovna Vitória Letiště
Půjčovna aut Vitória Letiště

Vitoria Airport (VIT) je malé letiště se nachází v severní Španělsko – Asi 11 kilometrů severozápadně od centra města Vitória.Letiště se nazývá ve španělštině „Aeropuerto de Vitória“.

Vitória Airport má většinou charterové lety, a letecké společnosti Iberia, TNT Airways, Air Europa má přímé lety odtud k takovémuIbiza, Alicante, Valencie, Sevilla a Mallorca.

Letiště bylo otevřeno v roce 1980 a má odbavovací halu. Vitória Airport servisováno přibližně 28.000 cestujících v roce 2011.

K dispozici jsou omezené možnosti na letišti, ale tam je restaurace / kavárna tady, obchod, bankomat, přístup k internetu, a informace o pult.

Nejsou žádné hotely na letišti, ale existuje několik ubytování na výběr v bezprostředním okolí, nebo v centru města Vitória.

Chcete-li získat od Vitória letiště do centra jádra musí používat taxi. Neexistuje autobusová doprava zde. Taxis jsou seřazeni mimo příletové hale na letišti.

Pokud chcete půjčit auto v Vitória, může to být uspořádány v centru. Nejsou žádné půjčovny aut na letišti, ale stále můžete uzavřít dohodu dovést auto tady – po dohodě s půjčovnu aut společnosti.