Autopůjčovna Alicante

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Alicante

Najděte levné autopůjčovny v Alicante vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Alicante. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Alicante

Autopůjčovna Alicante
Půjčovna aut Alicante

Alicante je město nacházející se v jihovýchodní Španělsku Středomoří.Alicante je druhé největší město v regionu Valencie, a je hlavním městem provincie Alicante.

Ekonomika města je z velké části založena na cestovním ruchu a výrobu vína. Alicante je centrem Costa Blanca a mnoho turistů si vybrat toto město jako středisko možná především kvůli mírné klima a nádherné pláže.

Staré město Alicante je hlavní turistickou atrakcí – s jeho historickými budovami, úzkými uličkami a útulnými kavárnami, restauracemi a obchody.

Slavný orientační bod ve městě je zámek „Castillo de Santa Barbara“ od středověku. Části hradu jsou z cca. rok 230 př.nl Kr. Hrad se nachází na kopci – 300 m – a tady máte krásný výhled na záliv Costa Blanca.

Pod hradem je město s radnicí z roku 1760, Santa Maria kostel z 1300s a renesanční kostel San Nicolás de Bari z roku 1700.

Jiné turistické atrakce ve městě Alicante patří Archeologické muzeum „Marq“ – kde návštěvníci interaktivní cestu dějinami – s exponáty z artefaktů od pravěku až po moderní dnů.

Jinak, město má mnoho trhů a parky, několik pozvání pláží – kde Playa San Juan je jedním z nejpopulárnějších před „Explanada de Espana“ – obklopen palmami, aréna z 1849 (toreador muzeum) a muzeum současného umění – který z nich lze viz výstavy uměleckých děl z takové Miró, Dalí a Picasso.

Město je letiště – Alicante Airport – se nachází 12 km jihozápadně od centra města.