Autopůjčovna Alicante Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Alicante Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Alicante Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Alicante Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Alicante Letiště

Autopůjčovna Alicante Letiště
Půjčovna aut Alicante Letiště

Letiště Alicante (ALC) je mezinárodní letiště se nachází v jižním Španělsku u Středozemního moře – 12 km jihozápadně od Alicante centrum.Letiště se nazývá ve španělštině „Aeropuerto de Alicante“ a byl otevřen v roce 1967 pod názvem „El Altet“.

Letiště v Alicante je 6. nejzaměstnanější ve Španělsku a jeden z 50 nejvytíženější v Evropě. Letiště slouží 9900000 cestujících ročně (2011).

Přibližně 40 letecké společnosti mají přímé lety z letiště Alicante do 86 destinací v Norsku av zahraničí. Letecká společnost Ryanair má sídlo zde, a mají časté odjezdy k takovému Londýn a Birmingham.

Letiště Alicante má jednu odbavovací halu (nově otevřený), a tam jsou veřejné prostory, jako jsou restaurace, kavárny, bar, obchody (včetně duty free), lékárna, internet, lékařské centrum, bankomat, směnárna pult, VIP salonek, konferenční místnosti a informace disk.

Nejsou žádné hotely na letišti, a nejbližší je Holiday Inn Alicante – Playa de San Juan.

Doprava z letiště Alicante možnosti do města sestává z autobusů nebo taxi. To bude brzy možné použít tramvaj na středu, kdy je suterén budovy terminálu určen pro tramvaje. Pokud chcete půjčit auto v Alicante, počet kanceláří autopůjčoven v hale příletové na letišti – včetně Avis, Hertz, Sixt a Europcar.