Autopůjčovna Tudela

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Tudela

Najděte levné autopůjčovny v Tudela vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Tudela. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Tudela

Autopůjčovna Tudela
Půjčovna aut Tudela

Tudela je město v autonomní oblasti Navarra v severním Španělsku, konkrétně v Ebrodalen.Tudela má cca. 40.000 obyvatel (2011).

To má pravděpodobně žil v této oblasti už od starověku, ale samotné město Tuleda bylo založeno Moors v 802 nlKr. To bylo zásadní strategický význam v 900s. V roce 1119 to bylo podmanil křesťanské General Alfonsa. Ve středověkých časech – až 1498 – všichni Židé byly zakázány v Tudela. Přesto město, včetně Známý jako domov židovského průzkumníka Benjamin Tudela, který žil v 1100s.

Hlavní atrakcí Tudela, byť trochu mimo města, národní park „bar sekce Reales de Navarro.“ Nachází se v jedinečné krajině, a byl ve srovnání s Grand Canyon v USA.

V opačném případě, působivé Tudela katedrála v centru města je nejvíce populární atrakcí. Byl postaven v 1100s, ale byl rozšířen v několika etapách. Zdá se tedy jako struktura v výraznou směs architektury. Katedrála má dvě věže – románské a renesanční.

Existuje také několik dalších historických kostelů v Tudela, a jiné zbytky středověké architektury – včetně osmiboká věž „Torre Monreal“ a působivé „Palacio Děkanský“ od konce 1400s, který dnes sídlí několik muzeí oddělení.

Nejbližší letiště je Zaragoza Airport, který se nachází cca. 88 km jihovýchodně od Tudela.