Autopůjčovna Salou

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Salou

Najděte levné autopůjčovny v Salou vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Salou. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Salou

Autopůjčovna Salou
Půjčovna aut Salou

Salou je malý ferie-/badeby nachází v severovýchodní Španělsku Středomoří.Město se nachází na pobřeží Costa Dorada, cca 10 km jižně od Tarragona – a má asi 20.000 obyvatel (2010). Salou je jedním z nejoblíbenějších turistických míst v této oblasti.

Hlavním lákadlem ve městě Salou jsou pláže – kde všude je kvalitní razítko s „modrou vlajkou“. Oni jsou známí jako přátelské k dětem, s hřišť a mnoho plavčíků. Uvnitř města je i několik pěkných rodinných restaurací.

Městská nábřeží je oblíbeným místem setkávání pro turisty, a na konci promenády je kašna „Font Iluminosa“ – která je krásně osvětlen v noci.

Přímo před Salou jsou další rodinná atrakce – Port Aventura Park. Je to jeden z nejbohatších tématu a zábavních parků v celé jižní Evropě. Speciální oblastí jsou geograficky rozděleny (např.Mexiko, Far West, Středomoří, Polynésie a Čína ).Kromě toho, park nabízí několik obchodů, jevištní show a vodní aktivity.

Jinak je to také dobré s nočním životem ve městě Salou pro dospělé – kde si můžete najít vše, co z útulných barů a příjemných restaurací nočních klubů a spillecasinoer.

Dalším zajímavým místem je Salou Santa Maria del Mar kostel v roce 1766. V oblasti kolem města je také řada skvělých golfových hřišť.

Nejbližší letiště je letiště Reus, který se nachází 14 km severně od Salou.