Autopůjčovna Reus

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Reus

Najděte levné autopůjčovny v Reus vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Reus. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Reus

Autopůjčovna Reus
Půjčovna aut Reus

Reus se nachází v severovýchodní španělské provincie Katalánska. Provincie je rozdělena do několika „Comarca“ a Reus je hlavním městem „comarca“ tábor Baix. Město leží v nadmořské výšce více než 100 metrů nad mořem a má přibližně 110.000 obyvatel (2011). Vzdálenost od sousedního města Tarragona je 14 km, a Barcelona 90 km.

Reus byla založena v raném středověku, ale město samotné je velmi charakteristická řadou velkých modernistických budov. To je způsobeno především architekt vesrdensberømte Antonia Gaudího se zde narodil. Budovy se nevyjadřuje sebe, ale většina z nich jsou podepsány některé z jeho studentů. Jsou postaveny v architektonickém stylu směsi s dekorem inspirovaným tradicí Katalánska. Mezi nejdůležitější patří Casa Navas, Casa Rull, Casa Gasull, Casa Pinyol, Casa ústa a Xalet Serra – všechny postaveny v období cca. Od 1900 do 1910.

Jinak Reus nabízí několik zajímavých muzeí. Nejpopulárnější je Gaudí Centre, zaměřený na uvedené architekta, který se narodil ve městě v roce 1852. Muzeum bylo otevřeno v roce 2007, se nachází na hlavním náměstí v Reus. Obsahuje různé předměty z Antoni Gaudí, a multimediálních prezentací své práce. V budově se nachází restaurace, a u hlavního vchodu je také turistická kancelář se nachází v Reus.

Nejbližší letiště je letiště Reus, který se nachází 7,5 míle jihovýchodně od centra města.