Autopůjčovna Bordeaux

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Bordeaux

Porovnejte ceny a najít levné pronájem vozu v Bordeaux od známých a místních autopůjčoven. V ceně je zahrnuto pojištění a neomezený počet ujetých kilometrů. Ušetřete až 70% na pronájem auta v Bordeaux přes nás.

Průvodce Bordeaux

Bilutleie Bordeaux
Bordeaux Půjčovna aut

Bordeaux je staré přístavní město s 230 600 obyvateli (2005). Toto velké město se nachází v jihozápadní části Francie u řeky Garonne. Už 300 let f.Kr. žili keltové v Bordeaux. Město je známé svou velkou výrobou vín, vín Bordeaux, která se zde vyrábějí od 18.

Atrakcí

Bordeaux se také zaměřuje na cestovní ruch, protože město má mnoho krásných budov, které mohou předvést – například velký théâtre– postavené v letech 1775 až 1780. Palais Gallien, který se skládá z ruin římského amfiteátru, lze také navštívit. Další hlavní atrakcí je katedrála svatého Andrého z roku 1096.

Ve městě je také stará velká věž, prohlídka svatého Mikuláše, která byla původně postavena jako rozhledna na ochranu města před útokem. Odtud si můžete vychutnat krásný výhled. Milovníci umění by měli navštívit Musée des Beaux-Arts a vidět obrazy Matisse, Rubense a Titana. Kromě toho existuje mnoho dalších muzeí a uměleckých výstav ve městě. Pro nákupní nadšence je rue Sainte-Catherine nejdéle nákupní ulicí v Evropě s obchody, restauracemi a kavárnami.

Místo la Bourse v Bordeaux.

Prozkoumejte Bordeaux s pronájmem vozu

Existují dvě věci, které vynikají, pokud jde o výlety v oblasti Bordeaux, a to moře a vinařské oblasti. Celé pobřeží je plné krásných pláží, tedy slavných a neznámých přímořských letovisek. Do země najdete několik slavných vinařských čtvrtí. Vesnice zde jsou často z doby před středověkem a obvykle mají jedinečnou a příjemnou atmosféru. Zde jsou některé návrhy, které lze snadno implementovat.

Saint Emillion je známý pro své vinařství.

Saint Émilion – Krásná vesnice a slavná vinařská čtvrť

Saint Émilion je jednou z nejznámějších vesnic v těchto regionech, zejména mezi znalci vína. Zde lidé z celého světa přicházejí ochutnat vynikající produkty a zažít autentickou a příjemnou atmosféru. Vesnice má středověké osady, ale jsou zde stopy osídlení před více než 35 000 lety. Celý Saint Émilion je v současné době zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Uvnitř centra obce je mnoho dobrých restaurací, kde samozřejmě můžete ochutnat vína vyrobená v okrese.

  • Je to jen 40 km od centra Bordeaux do Saint Émilion. Jedete přímo na východ a do země, kde asi polovina úseku jde na dálnici. Budete mít asi 35 minut pronájem auta.
Lacanau je malé přímořské letovisko s krásnými plážemi.

Lacanau Ocean – přímořské letovisko pro všechny

Pokud jste v Bordeaux a chcete se dostat na krásnou pláž v Atlantském oceánu co nejrychleji, Lacanau Ocean je místem k jízdě. Jedná se o malé přímořské letovisko, které se nachází přímo na nábřeží a má stejný název jako větší město, které se nachází o něco dále ve vnitrozemí. V Lacanau Ocean je spousta restaurací, kaváren, barů a obchodů a snadno se dostanete z centra města na pěkné pláže. Podnebí je to oblíbená destinace po celý rok, ale plavání se pravděpodobně bude konat většinou během letní sezóny. Pro ty, kteří se nechtějí jen opalovat, je v okolí oceánu Lacanau více než 100 kilometrů cyklostezek a je to jedno z nejlepších míst v Evropě pro ty, kteří chtějí surfovat.

  • Z Bordeaux do Lacanau Ocean je to 58 kilometrů a většina jízdy jde po venkovských silnicích. Čas, který chcete strávit, je asi 1 hodina a 5 minut.
Biarritz – jedno z nejexkluzivnějších přímořských letovisek v Evropě.

Biarritz – Royals ‚hřiště v létě

Biarritz je jedním z nejexkluzivnějších přímořských letovisek v Evropě asi 200 let. Město se nachází v Biskajském zálivu, nedaleko Španělska a San Sebastianu. Spania V centru města se procházíte mezi krásnými budovami z La Belle Epoque, z nichž některé jsou legendární hotely a kasina. Na okraji najdete romantické malé uličky s malebnými domy, míří k mnoha krásným plážím. Je docela možné jít na jednodenní výlet z Bordeaux do Biarritzu, ale nejlepší je zahrnout alespoň jeden přenocování. Noční život je skvělý, restaurace jsou dobré a lidový život vzrušující, zejména v letních měsících. Mnozí se rozhodnou jet do San Sebastianu a často s objížďkou do jedné z mnoha a útulných rybářských vesnic, které se nacházejí v Biskajském zálivu.

  • Biarritz se nachází 200 km od centra bordeaux a jezdíte po dálnici po celém úseku. Cesta obvykle trvá 2 hodiny, pokud se nezastavíte na cestě.

Arcachon a Dune du Pilat – největší písečná duna v Evropě

Arcachon je jedním z nejoblíbenějších přímořských letovisek ve Francii. Je to proto, že město samo o sobě je hezké zůstat v, a skutečnost, že najdete největší dunu v Evropě. Dune de Pilat se nachází podél věčné pláže, která se klikalí kolem Arcachonu. Je přes 500 metrů vysoká a 2,7 km dlouhá. Zde byste měli zvážit zastavení, pokud se chcete dostat z Bordeaux na malou procházku a vychutnat si krásné pláže. V létě může být v této oblasti spousta lidí, ale zároveň je zde více než dostatek prostoru pro každého, kdo se opaluje a koupe. Není také špatné navštívit Arcachon a písečnou dunu mimo letní sezónu. Oblast má příjemné klima po celý rok.

  • Chcete-li se dostat do Dune du Pilat z Bordeaux, jeďte jihovýchodně směrem na Biarritzu a vzlétnout směrem na Arcachon. Celý výlet tam jede po dálnici. Z Archachonu pokračujte několik kilometrů k Atlantskému oceánu a duně. Celý úsek je 64 kilometrů a měli byste vypočítat dobu jízdy asi 50 minut.
Duna du Pilat je přes 500 metrů vysoká a 2,7 kilometru dlouhá!
Můžete zažít spoustu krásné architektury v Koňaku. Na fotografii můžete vidět radnici ve městě.

Koňak – Více než jen lihoviny

Cognac je malá obec a město nedaleko Bordeaux. Tato čtvrť je dobře známá svými víny a hroznovými víny. Nachází se na řece Charente, samotné město má krásné centrum skládající se z jedinečných budov postavených mezi 15th a 20th století. Zde můžete zažít krásnou architekturu, stolovat v dobrých restauracích, které podávají místní speciality, dozvědět se o vínech, jít na vzrušující trhy a navštívit několik muzeí a památek. V Cognacu se také koná mnoho zábavných festivalů, včetně největšího bluesového festivalu v okrese, který se koná v létě.

  • Je to asi 120 kilometrů mezi Bordeaux a Koňakem. Jedete po dálnici na sever směrem na La Rochelle, dokud nevyjedete na venkovských silnicích do země směrem k slavné čtvrti. Celá cesta trvá asi 1 hodinu a 30 minut pronájem auta.
Věnujte zvláštní pozornost znamením v Bordeaux.

Parkování a provoz s pronájmem auta

Není tak těžké najít parkování na ulicích francouzských měst, ale dávat pozor na znamení. Některé ulice například mohly povolit parkování pouze na jedné straně silnice. To je také běžné u takzvaných modrých zón ve městech. Pokud je parkovací místo označeno modře, mohou ho používat pouze ti, kteří žijí ve čtvrti, pokud má auto stát déle než jednu hodinu. Zpravidla platí od 9:00 do 19:00 ve všední dny.

Silnice v Bordeaux důsledně udržují dobré standardy, ale jízda v centru města může být stejně náročná. Existuje mnoho kruhových objezdů ve městě s několika pruhy, a navigace dovnitř a ven z nich je poněkud stresující, když tam je hodně provozu. V některých kruhových objezdech mají ti, kteří vjíždějí do kruhového objezdu, předkupní právo, zatímco v jiných jsou ti, kteří jsou již na kruhovém objezdu, kteří mají právo řídit. Pokud ano, je to označeno značkami.

Letiště

Letiště v Bordeaux se jmenuje Bordeaux–Mérignac Airportnebo Aéroport de Bordeaux-Mérignac ve francouzštině. Zde jsou tři terminálové budovy a které z letadel parkují, závisí na tom, odkud jste přišli. Mezinárodní lety obvykle používají terminál A, vnitrostátní lety Air France (hlavně Paříž) park na terminálu B, a některé low-cost letecké společnosti park v samostatné budově (terminál Billi).

Autopůjčovny mají své stoly ve svých malých stáncích, které stojí na vnější straně budov terminálu. Jejich auta jsou zaparkovaná hned za ním a nepotřebujete dopravu na parkoviště jakéhokoli druhu. K dnešnímu dni najdete 9 autopůjčovny zastoupené na letišti v Bordeaux. Patří mezi ně známé hráče jako Avis, Budget, Sixt, Goldcar a Europcar.

  • Z letiště do centra Bordeaux je to 12 kilometrů a obvykle strávíte méně než 30 minut jízdy.