Autopůjčovna Bordeaux

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Bordeaux

Najděte levné autopůjčovny v Bordeaux vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Bordeaux. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Bordeaux

Autopůjčovna Bordeaux

Půjčovna aut Bordeaux

Bordeaux je staré přístavní město s 230.600 obyvateli (2005). Toto město se nachází v jihozápadní Francii na řece Garonne. Již až 300 let před naším letopočtemKr. Keltové žili v Bordeaux. Město je známé pro své velké produkci vín, vína Bordeaux, které byly vyrobeny zde od roku 1700. Bordeaux se také zaměřuje na cestovní ruch, protože město má mnoho krásných budov na odiv – například.Grand Theatre, Postaven v letech 1775 a 1780.Palais Gallien, skládající se z trosek na amfiteátru římského, může být také navštívil. Dalším významným lákadlem je kostel sv André katedrála z 1096.

Město je také skvělá stará věž, Tour St Nicholas, který byl původně postaven jako strážní na ochranu města před útokem. Odtud se můžete kochat krásným výhledem. Umění nadšenci by měli navštívit Musée des Beaux-Arts a vidět obrazy od Matisse, Rubense a Titan. Kromě tohoto, mnoho jiných muzeí a výstav výtvarného umění ve městě. Pro ty, kteří se zajímají o nejdelší nákupní ulici Rue Sainte-Catherine Evropy nákupní ulice s obchody, restauracemi a kavárnami.

Menu