Autopůjčovna San Sebastián

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut San Sebastián

Najděte levné autopůjčovny v San Sebastián vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v San Sebastián. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

San Sebastián

Autopůjčovna San Sebastián

Půjčovna aut San Sebastián

San Sebastián je hlavním městem severní španělské provincii Guipúzcoa. Vzdálenost na hranici Francie je cca. 17 km.Počet obyvatel se pohybuje kolem 185000 (2011). San Sebastian již řadu let známý jako módní přímořské letovisko, a v dřívějších dobách měl španělský soud své letní sídlo zde. San Sebastian má důležitou funkci i jako přístavní a průmyslové město, ale nejdůležitější průmysl je stále turistiky.

Dalším způsobem, jak prezentovat San Sebastian je zavolat na to jeden z Baskicka je přední turistickou destinaci. Baskicko je název historické domorodé oblasti v čele Biskajského zálivu, který zahrnuje jak španělské a francouzské části. Basque kultura vliv tedy liší jak Historie a lidé San Sebastian, který je patrný zejména ve výroční „Semana Grande“ festivalu. Pak tam bude býčí zápasy, průvody, koncerty, zábavní a soutěže v rámci rozlišovací baskické veslování sportu.

Důležitým důvodem pro San Sebastián popularitu jako turistické destinace, jsou to dvě písečné pláže – po jednom na každé straně středu. „La Concha“ je nejdelší z nich, a je považován za jeden z nejlepších světových. Další pláž je obzvláště oblíbené u surfařů.

Co jiného charakterizuje San Sebastian, architektura je viktoriánský styl – jak v centru a podél krásné pláže promenády. V přístavu, kde bývalý posetý ryb stánky, existují v současné době výlučná rybolovná a rybí restaurace.

Nejbližší letiště je San Sebastián Airport, který se nachází 20 km severovýchodně od centra města.

Menu