Autopůjčovna Cognac

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Cognac

Najděte levné autopůjčovny v Cognac vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Cognac. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Cognac

Autopůjčovna Cognac
Půjčovna aut Cognac

Koňak se nachází jihozápadně od Franciena carente řeky, 97 km severně od Bordeaux.Město má 21.900 obyvatel (2002). Město je kontaktním místem pro výrobu a vývoz brandy. Jeden může navštivte „Musée des Arts du Cognac“ – moderní, interaktivní muzeum, které ukazuje historii a jak se vyrábí koňak.Kromě toho lze navštívit vinice v oblasti, brandy sklepy a lihovary.Královský hrad „Château de Cognac“, je téměř 1000 let a byl původně postaven jako pevnost.V roce 1450 jistý hrabě Jean de Valois se rozhodl pro stavbu svého bydliště, pak byl hrad přeměněn na zámek. Dnes má aktivní koňak výroby, a hrad má sklep s možností ochutnávky pro koňaku.Zámek má jedinečnou polohu a design, a je opravdu stojí za návštěvu.

Jiné turistické atrakce patří staré město (Le Vieux Cognac), oblast s mnoha krásnými starými hrázděnými domy. Ty byly postaveny v letech 1500 – a 1800 je.Staré město má úzké uličky a speciálních butiků. To může také být poznamenal, že turisté často pronajmout loď v Cognac zažít krásné řeky carente.